Konkurs: 3 licencje na Sothink Blu-ray Burner

Dodał: admin maj - 3 - 2011

sothink-blu-ray-burner-box Nie dalej jak tydzień temu opublikowałem na TechnetBlogu krótką recenzję programu Sothink Blu-ray Burner. Dzięki współpracy z producentem tegoż oprogramowania i jego uprzejmości z radością mogę wam oświadczyć, że na TechnetBlogu rusza kolejny konkurs z legalnymi licencjami do wygrania. Tym razem do zgarnięcia będą 3 licencje uprawniające do korzystanie z pełnej wersji programu Sothink Blu-ray Burner. Mam nadzieję, że dzięki temu kilku szczęśliwców będzie mogło na własnej skórze przetestować możliwości tego narzędzia ;)

Dla przypomnienia kilka słów o tym programie. Sothink Blu-ray Burner, znany również jako Sothink HD Movie Maker 2, jest narzędziem służącym do przygotowywania i wypalania płytek z materiałem wideo w wysokiej jakości i rozdzielczości. Produkt ten został stworzony by pomoc nam szybko i łatwo stworzyć własne płytki Blu-ray lub DVD i cieszyć się nimi na własnym kinie domowym. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aplikacji zachęcam do przejrzenia recenzji produktu:

Recenzja programu Sothink Blu-ray Burner

KONKURS: do wygrania 3 licencje na Sothink Blu-ray Burner

A teraz czas na przedstawienie zasad niniejszego konkursu. Właściwie są one takie same jak zwykle toteż stali czytelnicy wiedzą już co należy zrobić by mieć szansę na zgarnięcie jednej z licencji.

Zasady konkursu:

1. Jeżeli jeszcze nie jesteś subskrybentem newslettera TechnetBlog, zapisz się do niego korzystając z formularza umieszczone na górze po prawej stronie.

2. Dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego chciałbyś dostać ten program lub do czego może się on przydać. W formularzu komentarza podaj koniecznie adres e-mail, którego użyłeś do subskrypcji newslettera, tak bym mógł Cię zidentyfikować w razie wygranej ;)

Konkurs potrwa do 10 maja, do godz. 23:59. Spośród komentarzy spełniających wszystkie powyższe kryteria zostanie wybranych 3 szczęśliwców, do których trafią nagrody. Zwycięzców wskaże jak zwykle najbardziej obiektywny w takich kwestiach algorytm serwisu random.org. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 24 godzin od chwili jego zamknięcia. W tym też czasie na adresy e-mail zwycięzców zostaną rozesłane nagrody. Powodzenia!

Comments in english allowed!


11 komentarzy to “Konkurs: 3 licencje na Sothink Blu-ray Burner”

 1. maddog2 pisze:

  Program moze mi się przydać do tworzenia filmów z rodzinnych eskapad

 2. justyna1 pisze:

  Chciałabym wygrać ten program bowiem nagrywam strasznie dużo filmików z udziałem swej córeczki.Chciłabym by te filmiki łatwo,szybko się zgrywały a co najważniejsze by ich jakość była wysoka.Tak by te filmiki dotrwały do czasu aż moja mała osiągnie pełnoletność.To byłby wspaniały prezent,podróż przez jej całe życie.Mam nadzieje ,że ten program pomoże mi spełnić marzenia

 3. rafikrafiki pisze:

  Programik ten przyda mi się ze względu na to, że bardzo dużo kręcę amatorskich filmików. I dzięki niemu mógłbym zapanować nad nimi, a także stworzyć wspaniałe prezentacje multimedialne. Czy to filmiki rodzinne, czy też inne rewelacyjnie będą wyglądały w oprawie, którą możemy możemy zrobić dzięki niemu. Nic tak nie cieszy jak własna płytka z ulubionymi filmikami z rodzinnych spotkań, oprawionych w ładne menu z rozdziałami i możliwością opisania ich, a w dodatku w rozdzielczości Hd. Za pomocą tego programu będę miał możliwość oglądania wspaniale przygotowanych prezentacji multimedialnych ze swoją rodziną. Jednym słowem spotkania rodzinne będą jeszcze milsze :)

 4. Leszek pisze:

  Posiadam nagrywarkę blu-ray i bardzo chętnie skorzystałbym z programu do obróbki filmów w jakości HD.

 5. senior38 pisze:

  Chwalą go na forum,więc warto go mieć,a nuż szczęście się uśmiechnie.

 6. witwoj77 pisze:

  Chciałbym wygrać ten program ponieważ uważam że jest jednym z najlepszych w swojej klasie a przydałby mi się do sklejania filmików .

 7. sebh92 pisze:

  Chciałbym wygrać licencje na ten program, gdyż cały czas wypalam płytki i przydałoby mi się tak zaawansowane narzędzie.

 8. vhick pisze:

  Time goes by and technology changes, From CD, and now its Blu-ray. I need a program that will do task. I believe that this program will help me in burning Blu-ray disc easily.

  Thanks…

  Already subscribe to email newsletter :)

 9. Ptoku pisze:

  Bardzo fajne narzędzie do przygotowywania własnych filmów DVD i Blu-ray. To właśnie wysoka jakość pliku wynikowego zainteresowała mnie i sprawiła, że biorę udział w tymże konkursie. Wysokie rozdzielczości to jest to co bardzo lubię. Po przeczytaniu recenzji programu moje zainteresowanie tylko wzrasta.
  Cytat:
  „Z kolei pasek stanu w dolnej części okna podaje informacje o łącznej długości dodanych klipów, przewidywanej wielkości pliku docelowego oraz szacownym czasie ukończenia zadania.” – baaardzo dużym plusem jest ta przewidywana wielkość pliku wynikowego. Wiadome jest czy wszystko zmieści się na np DVD5 czy może jednak trzeba będzie wypalać na DVD9. Można także upychać sobie filmy zapełniając miejsce nośnika do oporu bez obawy, że przekroczymy dany limit.
  Połączenie konwertera, edytora plików wideo oraz nagrywarki jest bardzo praktycznym i dobrym rozwiązaniem.
  Ciekawy program, jeśli szczęście dopisze to z chęcią będę korzystał.
  Życzę powodzenia pozostałym użytkownikom bloga.
  Pozdrowienia dla wszystkich.

 10. T1000 pisze:

  Extra program, dzięki któremu w łatwy sposób stworzę prezentację swoich filmów rodzinnych na DVD. Po przeczytaniu recenzji na blogu od razu naszła mnie chęć do wzięcia udziału w konkursie. Dlatego jestem na tak. Powodzenia:)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.