Kupon promocyjny na produkty Sothink

Dodał: admin maj - 17 - 2011

Pamiętacie konkurs na TechnetBlogu organizowany wspólnie z firmą SourceTec Software Co., właścicielem marki Sothink?  Wprawdzie konkurs ten został zamknięty już kilka dni temu, ale to nie koniec atrakcji związanych z oprogramowaniem tej właśnie firmy. Udało mi się bowiem wynegocjować z tym producentem zniżkę na jego produkty, przeznaczoną dla wszystkich czytelników TechnetBlog.pl. Być może zainteresuje Was coś z dostępnych produktów w sklepie internetowym Sothink, a wówczas kupon powinien się przydać ;)

Kupon promocyjny udsostępniony prze firmę SourceTec Software Co. pozwala na zakup po promocyjnej cenie wszystkich produktów, z wyjątkiem pakietów oprogramowania (bundle deals). Jakie ciekawe produkty możemy tam znaleźć? Oprócz najbardziej popularnej kategorii aplikacji, jakimi są konwertery plików wideo i audio, mamy możliwość nabycia narzędzi do dekompilacji plików wykonanych z użyciem technologii flash, narzędzi do tworzenia i edycji animacji, do tworzenia menu na strony www, a także produktu służącego do projektowania własnego logo.

Zapewne zastanawiacie się na jaki rabat możemy liczyć. Otóż niniejszy kupon promocyjny pozwala na uzyskanie zniżki w wysokości -20% od pierwotnej ceny standardowej.  Poniżej kupon promocyjny dla czytelników TechnetBlog.pl:

kupon: 6C8BEA8A

Uwaga! Kupon nie jest ważny bezterminowo. Można z niego korzystać wyłącznie do 29 lipca 2011. Później traci on ważność i staje się bezużyteczny.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.