Panda Cloud Antivirus Pro na pół roku za darmo

Dodał: admin maj - 23 - 2011

panda-cloud-antivirus W sieci pojawiła się kolejna promocja oprogramowania antywirusowego. Tym razem do akcji rozdawniczej przystąpiła firma Panda dając szansę wszystkim zainteresowanym  na przetestowanie swojego produktu antywirusowego działającego w oparciu o technologię chmury. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z Panda Cloud Antivirus Pro przez 180 dni. Standardowa cena zakupu licencji wraz z roczną subskrypcją to 30$. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Wygląda na to, że Pandzie odpowiada taki sposób promocji płatnej wersji swojego oprogramowania antywirusowego opartego o model chmury, bo jest to już jedna z kolejnych ofert tego typu i śledząc je można mieć stałą ochronę antywirusową zupełnie za darmo ;)

Panda Cloud Antivirus Pro to płatna wersja lekkiego i bardzo prostego w obsłudze antywirusa udostępnionego przez firmę Panda. Produkt ten powinien zainteresować w szczególności posiadaczy słabszych maszyn, gdyż ze względu na fakt, że większość obciążających zasoby czynności została przeniesiona do chmury, program ten zużywa naprawdę niewiele pamięci i czasu procesora.

Jak pokazują testy oprogramowania antywirusowego, Panda Cloud Antivirus Pro całkiem dobrze radzi sobie ze wszelkimi zagrożeniami, chociaż zdarzają mu się też wpadki. Istotnym mankamentem oprogramowania tego typu jest niestety konieczność zapewnienia stałego połączenia z Internetem. W innym przypadku program nie będzie w stanie skutecznie chronić komputera.

Warto jeszcze powiedzieć kilka słów na temat różnic pomiędzy bezpłatna i płatną wersją tego antywirusa. Płatna wersja oznaczona dodatkiem Pro posiada dodatkowo:

  • analizę behawioralną wszystkich aktywnych procesów,
  • automatyczne szczepienie napędów USB,
  • automatyczne aktualizacje w tle,
  • wsparcie techniczne
  • brak reklam i uciążliwych komunikatów

Jak zdobyć Panda Cloud Antivirus Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil produktu w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! Wówczas zostanie odblokowana możliwość pobrania promocyjnej wersji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.