Platinum Guard 4 przez 72h za darmo

Dodał: admin maj - 13 - 2011

platinum-guard Pamiętacie aplikację firmy REOHIX  służącą do czyszczenia komputera ze zbędnych plików i różnego rodzaju cyfrowych śmieci? Produkt ten był przedmiotem promocji w serwisie Tipradar w lutym, a jeszcze wczoraj na stronach tegoż serwisu ukazała się reaktywacja akcji. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu REOHIX Platinum Guard 4. Obecnie produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 14$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji.

Platinum Guard 4 to aplikacja, która służy do czyszczenia dysków komputera ze zbędnych plików, zajmujących cenne miejsce oraz zaśmiecających system. Wśród plików, które są usuwane znajdują się również pliki przeglądarek internetowych będące śladami naszej aktywności w sieci. Dzięki temu Platinum Guard 4 jest również narzędziem pozwalającym na zapewnienie odpowiedniej anonimowości podczas korzystania z zasobów światowej sieci.

Paltinum Guard 4 został zaprojektowany w ten sposób by w jak największym stopniu zminimalizować ryzyko usunięcia plików, które mogą okazać się potrzebne. Dzięki wprowadzeniu wielostopniowych procedur weryfikacyjnych  zapobiegających przypadkowemu usunięciu przydatnych plików program ten można uznać za w pełni bezpieczny.

Najważniejsze czynności wykonywane przez Platinum Guard 4:

  • czyszczenie cache, historii i ciasteczek przeglądarek Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome oraz Opera
  • czyszczenie systemowych plików tymczasowych
  • czyszczenie kosza
  • czyszczenie list ostatnio otwieranych i zapisywanych plików
  • czyszczenie listy ostatnio uruchamianych programów
  • usuwanie tymczasowych plików internetowych
  • czyszczenie schowka systemowego
  • czyszczenie DNS cache
  • defragmentacja bazy danych programu Mozilla Firefox

Platinum Guard 4 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows© Server 2003, XP, Vista, 7, Server 2008.

Jak zdobyć Platinum Guard 4 za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i pobrać plik tekstowy z instrukcją aktywacji, wykorzystując odnośnik Activation instructions here umieszczony w dolnej części tekstu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.