PretonSaver Home za darmo

Dodał: admin maj - 17 - 2011

pretonsaver-home Marka Preton związana jest z oprogramowaniem pozwalającym na optymalizację zużycia tuszów oraz tonerów podczas normalnego korzystania z drukarki. Obecnie producent tych aplikacji przygotował promocję pozwalającą na zapoznanie się z funkcjonalnością jego programów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja PretonSaver Home. Standardowa cena dożywotniej licencji na ten program to obecnie 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocyjne licencje przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

PretonSaver Home został stworzony z myślą o pomocy w zmniejszeniu kosztów wydruku drukarek atramentowych i laserowych, co czyni go szczególnie przydatnym narzędziem dla użytkowników często korzystających z drukarek, a w szczególności przedsiębiorstw drukujących codziennie dziesiątki stron dokumentów. Aplikacja potrafi zaoszczędzić do 70% kosztów wydruku bez widocznego spadku jakości!

Twórcy PretonSaver Home wyposażyli ten program w autorski algorytm Pixel Optimizer analizujący przygotowany do druku dokument i usuwający zbędne piksele, tak by nie  odbiło się to na niższej jakości wydruku.  Narzędzie pozwala na definiowanie stopnia oszczędności dla konkretnych wydruków, tekstów oraz elementów graficznych. PretonSaver Home potrafi również automatycznie usunąć z wydruku wszelkie elementy graficzne. Aplikacja na bieżąco przelicza i raportuje osiągnięte oszczędności.

Według deklaracji producenta możliwy do osiągnięcia poziom oszczędności wynosi 50% w przypadku dokumentów tekstowych oraz 30% w przypadku dokumentów graficznych. PretonSaver Home współpracuje zarówno z drukarkami lokalnymi jak i z tymi udostępnianymi w sieci.

Klucz z niniejszej promocji pozwala na korzystanie z programu jedynie w celach niekomercyjnych. Licencja nie obejmuje wsparcia technicznego dla produktu.

Jak zdobyć PretonSaver Home za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z kluczem licencyjnym oraz linkami do pobrania programu.
UWAGA! Klucz licencyjny należy aktywować w ciągu 24 godzin! Jeżeli w tym czasie nie dokonamy aktywacji, klucz zostanie automatycznie skasowany przez producenta z jego bazy zarejestrowanych użytkowników i stanie się bezużyteczny.

Strona promocji


1 komentarz to “PretonSaver Home za darmo”

  1. PretonSaver Home pisze:

    Zainstalowałem i po pierwszym wydruku odinstalowałem.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.