WinX Bluray DVD iPhone Ripper za darmo

Dodał: admin maj - 9 - 2011

winx-bluray-dvd-iphone Firma Digiarty Software, właściciel marki WinX, przygotowała kolejną promocję swojego oprogramowania. Tym razem akcja rozdawnicza dotyczy narzędzia, które pomoże przekonwertować filmy z płytek Bluray do postaci dającej się odtworzyć na urządzeniach firmy Apple. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX Bluray DVD iPhone Ripper. Produkt został wyceniony na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook lub/i Twitter.

WinX Bluray DVD iPhone Ripper to kolejny program służący do rippowania i konwersji filmów z płyt DVD. Jak sama nazwa tego produktu wskazuje, został on przeznaczony do zgrywania filmów z płyt w standardzie Bluray. Z kolei wynikiem działania programu będą pliki wideo w formacie dającym się odtwarzać na urządzeniach przenośnych firmy Apple – iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod, iPad oraz Apple TV.

Według zapewnień producenta WinX Bluray DVD iPhone Ripper – podobnie jak inne produkty tej firmy – wyposażony został w wysokiej jakości silnik oraz zaawansowany mechanizm usuwania przeplotu. Dzięki temu mamy pewność, że zostanie zachowana jak najwyższa jakość konwertowanego materiału wideo i będzie ona w maksymalny możliwy sposób zbliżona do filmu źródłowego.  Produkt radzi sobie z najnowszymi zabezpieczeniami przed kopiowaniem używanymi przez wydawców płyt.

Szybkość działania WinX Bluray DVD iPhone Ripper gwarantuje wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz usprawniony silnik przy konwersji materiału wideo 1080P/1080i.

Jak zdobyć WinX Bluray DVD iPhone Ripper za darmo?

Na profilu producenta w serwisie Facebook znajdziemy wskazówki pozwalające na uzyskanie klucza licencyjnego. Należy podzielić się informacją o promocji poprzez serwis Facebook lub Twitter, a następnie wysłać wiadomość e-mail z dowodem wykonania tego zadania. W odpowiedzi otrzymamy wiadomość z naszą licencją.

Strona promocji


1 komentarz to “WinX Bluray DVD iPhone Ripper za darmo”

  1. sebh92 pisze:

    Kro mi powie na ile jest ta licencja?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.