WinX DVD Ripper Platinum KungFu Edition za darmo

Dodał: admin maj - 23 - 2011

winx-dvd-ripper-platinum-newbox Właściciel marki WinX przygotował kolejną akcję promocyjną, w której do wzięcia jest jego flagowy produkt do rippowania filmów z płytek DVD. Tym razem oferta ta jest związana ze zbliżającym się letnim sezonem premier filmowych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum w specjalnej wersji KungFu Edition. Standardowa cena tego produktu to obecnie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do 31 maja.

WinX DVD Ripper Platinum KungFu Edition to najprawdopodobniej specjalna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum nazwana tak na na cześć filmu Kung Fu Panda 2, który swoją premierę ma mieć lada dzień. Nie wiem czym się ona różni od standardowej wersji tego produktu, ale jej instalator przedstawia się jako WinX DVD Ripper Platinum 6.3.1, a więc jest niewiele starszy od ostatnio wydanej wersji 6.3.5.

WinX DVD Ripper Platinum jest  świetnym narzędziem służącym do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytach DVD, czyli do popularnego rippowania. Aplikacja ta pozwala na szybkie przekonwertowanie fimów DVD do najbardziej popularnych formatów zapisu skompresowanych filmów. Obsługa DVD Rippera jest na tyle prosta, że z przygotowaniem kopii zapasowej o wysokiej jakości poradzi sobie nawet mniej wprawiony użytkownik komputera.

Począwszy od wersji 6.0 WinX DVD Ripper Platinum posiada całkiem sporo ciekawych udogodnień:

  • możliwość tworzenia wyjściowego pliku MP4 z dwu-, cztero- lub sześciokanałowym dźwiękiem AC3
  • możliwość zapisu pliku AVI, MPEG oraz WMV z oryginalną ścieżką dźwiękową DVD AC3/DTS 6
  • ulepszony dekoder WMV spełniający wymagania Windows Media Center
  • znaczący wzrost szybkości pracy dekodera H.264
  • lepsze wsparcie dla procesorów wielordzeniowych
  • zoptymalizowano wsparcie dla urządzeń iPhone 4, iPod 4, iPad i innych urządzeń opartych na systemie iOS 4
  • nowy interfejs

Jeżeli ktoś z Was chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego narzędzia, a nie zapoznał się wcześniej z tekstami publikowanymi na TechnetBlogu, to zachęcam do przejrzenia szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum KungFu Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić przygotowaną przez producenta stronę promocji. Znajdziemy tam odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz licencyjny, którego należy użyć by aktywować produkt. Program musi zostać aktywowany promocyjnym kluczem przed 31 maja. Licencja nie obejmuje darmowych aktualizacji oraz wsparcia technicznego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.