WinX DVD Video Converter Pack za darmo

Dodał: admin maj - 19 - 2011

winx-video-converter-pack Firma Digiarty Software przygotowała kolejną akcję promocyjną swoich produktów. Tym razem za jednym zamachem możemy zgarnąć aż dwa produkty tego producenta – jeden do rippowania filmów z płytek DVD a drugi do konwersji plików wideo w jakości HD. Przedmiotem promocji są dwie legalne i darmowe pełne wersje programów WinX DVD Ripper oraz HD Video Converter. Oba produktu posiadają interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do końca jutrzejszego dnia (20 maja).

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Program ten jest przedmiotem cyklicznie przeprowadzanych akcji promocyjnych, myślę więc że gruba większość czytelników wie dokładnie co to aplikacja i do czego służy ;)

Jeżeli ktoś z Was chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego narzędzia, a nie zapoznał się wcześniej z tekstami publikowanymi na TechnetBlogu, to zachęcam do przejrzenia szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum.

WinX HD Video Converter Deluxe for Windows jest natomiast połączeniem trzech różnych narzędzi: konwertera plików wideo w standardzie HD oraz programu do wypalania płyt DVD. Produkt ten posiada wbudowaną bazę ponad 160 kodeków wideo i ponad 50 kodeków audio, dzięki czemu obsługuje praktycznie wszystkie pliki wideo w standardach SD i HD.

Jak zdobyć WinX DVD Video Converter Pack za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać udostępnioną tam paczkę z plikami instalacyjnymi programów.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.