WonderFox DVD Ripper za darmo

Dodał: admin maj - 26 - 2011

wonderfox-dvd-ripper Po dłuższej przerwie nowa promocja pojawiła się również w serwisie BrotherGiveaway. Tutaj możemy z kolei zdobyć program do rippowania filmów z płytek DVD, produkcji firmy WonderFox. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox DVD Ripper. Standardowa cena tego produktu to 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna do 29 maja do godz. 7:00 rano.

WonderFox DVD Ripper to jedno z wielu dostępnych na rynku narzędziu przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów. Firma WonderFox zapewnia, że jest to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących prostych w użyciu narzędzi. Program potrafi przetworzyć materiał z płyt DVD do postaci wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, jak np. AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, WMV, 3GP.

Co więcej WonderFox DVD Ripper potrafi też wprost przekonwertować filmy DVD do postaci, którą bez problemu odtworzymy na urządzeniach przenośnych iPhone, iPad, iPod, telefonów komórkowych marki Nokia, BlackBerry, Motorola i innych.

WonderFox DVD Ripper posiada wsparcie dla wszystkich obecnych na rynku formatów płyt DVD, a programiści zapewniają ciągłą obsługę zabezpieczeń stosowanych przez producentów płyt. Produkt ten obsługuje również zarządzanie priorytetami procesów, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów komputera.

Jak zdobyć WonderFox DVD Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji w serwisie producenta. Znajdziemy tam prosty formularz rejestracyjny oraz odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.