wondershare-dvd-slideshow Przed nami kolejna okazja na zdobycie oprogramowania do tworzenia pokazu slajdów w postaci filmu na płytce DVD, który odtworzymy na zwykłym stacjonarnym odtwarzaczu. Firma Wondershare wspólnie z jednym z serwisów komputerowych rozdaje swój produkt służący właśnie do tego celu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe w wersji 6.1. Udział w promocji pozwala zaoszczędzić 50$, bo na tyle właśnie producent wycenił wartość tego produktu. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Jak zapewnia producent programu, Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe to świetne narzędzie dla zwykłych użytkowników, którzy nie potrzebują skomplikowanych aplikacji, a cenią sobie prostotę obsługi i szybkość działania. Z pomocą programu bez trudu wykonamy pokaz slajdów ulubionych zdjęć i wypalimy go na płytce DVD dającej się odtwarzać w zwykłym stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe posiada możliwość wzbogacenia naszego pokazu slajdów o opisy zdjęć, podkład muzyczny efekty graficzne, a także klipy wideo. Program posiada również pokaźną bazę gotowych szablonów, które pozwalają dodatkowo skrócić pracę nad projektem pokazu slajdów. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików graficznych, takie jak JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF itd.

Jak zdobyć Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji. Znajdziemy tam zarówno odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu jak i dane niezbędne do zarejestrowania promocyjnej licencji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.