Wondershare Scrapbook Studio za darmo

Dodał: admin maj - 9 - 2011

wondershare-scrapbook-studio Firma Wondershare znana jest już ze swojego upodobania do promowania własnych produktów za pomocą akcji rozdawniczych. Tym razem producent ten zdecydował się udostępnić program do tworzenia albumów, kalendarzy i kartek okolicznościowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Scrapbook Studio w wersji 2.5.0. Produkt ten jest standardowo oferowany w sprzedaży w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Wondershare Scrapbook Studio to produkt przeznaczony do tworzenia miłych dla oka albumów posiadanych przez nas zdjęć, a także kalendarzy czy okolicznościowych kartek, oczywiście również z wykorzystaniem naszych fotografii. Producent chwali się, że produkt ten pozwoli nam wydobyć drzemiącą w nas inwencję i stworzyć naprawdę efektowne prace.

Siłą Wondershare Scrapbook Studio jest zawarta w tym programie baza ponad 300 szablonów, pozwalających na tworzenie okolicznościowych albumów czy kartek związanych z różnymi wydarzeniami czy świętami. Dzięki temu tworzenie tych prac będzie jeszcze szybsze i przyjemniejsze. Program zawiera także wbudowaną bazę ponad 3000  gotowych do wykorzystania elementów graficznych, które dodatkowo upiększą nasze dzieło.

W Wondershare Scrapbook Studio nie mogło również zabraknąć funkcjonalności pozwalającej na szybką edycję zdjęć tak by w prosty sposób usunąć wszystkie poważne niedoskonałości. Efekt naszej pracy możemy wydrukować wprost z programu lub też go zapisać i następnie dzielić się nim z bliskimi za pośrednictwem Internetu.

Wondershare Scrapbook Studio działa na systemach operacyjnych Microsoft XP, Vista oraz Windows 7. Producent zaleca używanie produktu na komputerze z procesorem co najmniej klasy Pentium IV (1.5 GHzz), Athlon XP lub innym tej samej klasy oraz z co najmniej 1 GB pamięci RAM. Program wymaga również zainstalowanego środowiska .NET Framework 2.0.

Jak zdobyć Wondershare Scrapbook Studio za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować formularz rejestracyjny pozwalający na uzyskanie klucza licencyjnego.

Strona promocji


2 komentarze to “Wondershare Scrapbook Studio za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Strasznie lube scrapbooki!;) To świetna forma urozmaicenia zwykłych kolaży zdjęciowych. Widziałam na facebooku na stronie Klubu Miłośników Dobrej Herbaty fajny darmowy program do robienia scrapbooków. Zrobiłam za jego pomocą mamie prezent;)

  2. mala_czarna pisze:

    Od niedawna zaczęłam interesować się scrapbookingiem. Szukałam darmowych programów i aplikacji w Internecie i na stronie klubu Miłośników Dobrej Herbaty znalazłam wirtualnego scrapbooka. Bardzo fajne, darmowe narzędzie do tworzenia niesamowitych kolaży. Zrobiłam jeden dla przyjaciółki na urodziny. Była bardzo zadowolona :D

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.