AllMyNotes Organizer Deluxe 2.45 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 21 - 2011

allmynotes-deluxe

Anglojęzyczny serwis z oprogramowaniem – Softpedia, wspólnie z firmą Vladonai Software przygotował promocję aplikacji pomagającej w zarządzaniu notatkami i przechowywaniu ich w uporządkowanej formie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AllMyNotes Organizer Deluxe w wersji 2.45. Hojność tego producenta pozwala nam zaoszczędzić 34$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do 23 czerwca.

Trzeba przyznać, że firma Vladonai Software nie próżnuje w kwestiach promocji własnych produktów i jak do tej pory stosunkowo często rozdaje darmowe licencje na pełną wersję produktu AllMyNotes Organizer Deluxe. Do czego może się nam przydać ta aplikacja?

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Deluxe Edition. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe Edition pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.67 MB.

Licencja nabyta za pośrednictwem niniejszej promocji nie obejmuje darmowych aktualizacji produktu do nowszych wersji, a także pozwala na użytkowanie programu jedynie w celach niekomercyjnych.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe 2.45 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu w wersji standardowej lub przenośnej.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.