Aplus Screen Recorder za darmo

Dodał: admin czerwiec - 26 - 2011

aplus-screen-recorder

Nieco egzotyczna witryna poświęcona tematyce komputerowej – YasalProgram, przygotowała promocję, w której do zgarnięcia jest oprogramowania służące do nagrywania plików wideo z czynności wykonywanych na komputerze. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Aplus Screen Recorder. Standardowa cena tego programu poza promocją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do 28 czerwca, do godz. 14:00.

Aplus Screen Recorder to proste w obsłudze narzędzie do tworzenia filmów demonstracyjnych oprogramowania, tworzenia filmów szkoleniowych, instruktażowych oraz wszelkiego rodzaju samouczków. Program przechwytuje czynności wykonywane na komputerze i zapisuje materiał wideo w postaci plików AVI lub EXE, które bez problemu zostaną odtworzone na każdym komputerze.

Aplus Screen Recorder potrafi przechwycić widok ekranu komputera, filmy oglądane za pomocą odtwarzacza wideo, obraz z kamerki internetowej oraz dźwięk z naszego mikrofonu. Dzięki temu szybko i łatwo stworzymy film z odpowiednim komentarzem dźwiękowym bez potrzeby uciekania się do pomocy dodatkowych aplikacji. Producent chwali się, że narzędzie przechwytuje każdą aktywność włączając w to widok samego kursora, włączanie programów, wpisywanie tekstu z klawiatury, klikanie w przyciski czy wybieranie pozycji z menu.

Jak zdobyć Aplus Screen Recorder za darmo?

Należy odwiedzić stronę organizatora promocji i dodać komentarz pod wpisem dotyczącym tej oferty. Po zaakceptowaniu komentarza administrator serwisu prześle nam wiadomość e-mail z odsyłaczem do pliku instalacyjnego programu oraz kluczem aktywacyjnym.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.