BDlot DVD Clone Ultimate za darmo

Dodał: admin czerwiec - 23 - 2011

bdlot-dvd-clone-ultimate

Szukacie jakiegoś narzędzia do tworzenia idealnych kopii płyt DVD? Właśnie pojawiła się promocja jednego z wielu narzędzi tego typu dostępnych na rynku. Tym razem jest to produkt marki BDlot. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD Clone Ultimate. Z informacji opublikowanych na stronie producenta wynika, że obecnie narzędzie to kosztuje 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do 30 czerwca.

BDlot to marka, która po raz pierwszy pojawia się na TechnetBlogu. Osobiście również wcześniej nie spotkałem się z produktami producenta LotSoft. Szybkie spojrzenie na stronę internetową tegoż dewelopera od razu przywołuje na myśl innego, bardzo dobrze nam znanego producenta – firmę Digiarty Software. Z kolei po wejściu na podstronę poświęconą opisowi firmy mogę z całą pewnością stwierdzić, że część opisu firmy LotSoft jest identyczna z tym co znajdziemy na stronach Digiarty Software ;) Czyżby DS startował z nowym projektem?

BDlot DVD Clone Ultimate jest narzędziem przeznaczonym do szybkiego i łatwego przygotowywania wiernych kopii płytek DVD. Na podstawie tego co zostało już wcześniej napisane i patrząc na screeny narzędzia można sądzić, że jest produkt zbliżony funkcjonalnością do BDlot DVD Clone Ultimate.

Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. BDlot DVD Clone Ultimate daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

BDlot DVD Clone Ultimate podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Jak zdobyć BDlot DVD Clone Ultimate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. W dolnej części strony opublikowano odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego oraz klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu. Pamiętajmy, że aktywacji produktu należy dokonać do 30 czerwca.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.