BDlot Video Converter za darmo

Dodał: admin czerwiec - 26 - 2011

bdlot-video-converter

No i mamy kolejną promocję oprogramowania marki BDlot, będącego prawdopodobnie nowym projektem bardzo dobrze nam znanej firmy Digiarty Software. Tym razem do wzięcia wszechstronny konwerter plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot Video Converter. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Jeżeli nie macie jeszcze dość mnożących się promocji oprogramowania do konwersji plików wideo, to przed nami pierwsza okazja do przetestowania konwertera marki BDlot. ;) Tak jak napisałem we wstępie, jest to prawdopodobnie nowy projekt firmy Digiarty Software, o czym świadczy uderzające podobieństwo zarówno strony internetowej jak i samego produktu.

BDlot Video Converter to rozbudowane narzędzie które może nam posłużyć jako szybki konwerter plików wideo, aplikacja do wypalania filmów na płytkach DVD, a także poręczny konwerter klipów publikowanych w Internecie. Aplikacja posiada wbudowaną obsługę ponad 200 kodeków video i audio, dzięki czemu bez trudu przekonwertujemy pliki nawet do mniej popularnych formatów. BDlot Video Converter przetworzy nawet pliki MOD, TOD z kamer Canon JVC, a także M2TS/MTS z kamer Sony. W programie nie zabrakło oczywiście obsługi plików w standardzie HD.

Z pomocą BDlot Video Converter dokonamy konwersji, która pozwoli nam na odtwarzanie plików wideo na urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone, iPad, iPod, Nokia, Blackberry, telefony z systemem Android itd. Program posiada także moduł edycyjny pozwalający m.in. na przycinanie, łączenie i dzielenie klipów wideo.

Aplikację tą możemy wykorzystać również jako narzędzie do pobierania filmików z serwisu YouTube oraz program do wypalania filmów na płytkach DVD. Producent chwali się też, że BDlot Video Converter posiada wbudowaną obsługę technologii nVidia CUDA oraz wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.

Jak zdobyć BDlot Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil firmy BDlot Software w portalu społecznościowym Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować możliwość pobrania programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.