Comodo Internet Security Pro 2011 na rok za darmo

Dodał: admin czerwiec - 7 - 2011

comodo-internet-security-2011-pro

Jeżeli aktualnie kończy się wam licencja na program antywirusowy lub pakiet zabezpieczający i rozglądacie się za jakąś ciekawą ofertą, to może warto wypróbować pakiet zabezpieczający pochodzący od firmy Comodo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Comodo Internet Security Pro 2011 aż przez rok. Ten specyficzny prezent od firmy Comodo pozwoli nam zaoszczędzić 50$. Pakiet posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

To już kolejna taka akcja promocyjna firmy Comodo, skierowana na rozpowszechnianie wiedzy o ich pakiecie zabezpieczającym Comodo Internet Security Pro 2011. Jeżeli nie zdążyliście załapać się na majową promocję to dziś macie szansę na skorzystanie z identycznej oferty ;)

Comodo Internet Security Pro 2011 to pakiet zabezpieczający, zapewniający kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. W pakiecie tym znajdziemy wszystkie podstawowe składniki, które taki program zabezpieczający posiadać powinien.

Comodo Internet Security Pro 2011 został wyposażony w znany i ceniony firewall autorstwa firmy Comodo, który jest ciągle rozwijany i udoskonalany, a także stanowi chlubę tego producenta. Oczywiście nie mogło też zabraknąć skanera antywirusowego, którego jakość pracy jest dobra, choć użytkownicy narzekają, że zdarzają mu się fałszywe alarmy oraz nieradzi sobie on z wykrywaniem niektórych bardzo świeżych wirusów i złośliwych kodów.

W Comodo Internet Security Pro 2011 znajdziemy także automatyczny moduł piaskownicy pozwalający na wyizolowanie potencjalnie niebezpiecznych aplikacji do oddzielnego, wirtualnego środowiska, tak by w razie zagrożenia nie uszkodziły zainstalowanego na komputerze systemu operacyjnego. Produkt ten posiada także moduł chroniący przed zagrożeniami spyware, a także umożliwia działanie pakietu w oparciu o technologię chmury.

Jedyną różnicą pomiędzy darmową wersją pakietu zabezpieczającego firmy Comodo, a pakietem będącym przedmiotem tej promocji, jest dodatkowe wsparcie techniczne w płatnej wersji. Dodatkowo wersja Pro zawiera ciekawą gwarancję ze strony producenta, który zobowiązuje się do wypłaty do 500$ w przypadku gdyby pakiet ten nie uchronił naszego komputera przed którymś z zagrożeń co w efekcie spowodowało uszkodzenie systemu bądź unieruchomienie komputera. Niestety gwarancja ta jest ograniczona tylko do klientów zamieszkujących na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Comodo Internet Security Pro 2011 może działać na komputerach z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista oraz Windows 7 (wersje 32- oraz 64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego to ok. 35 MB lub 60 MB w przypadku instalatora zawierającego zarówno 32- jak i 64-bitową wersję programu.

Jak zdobyć Comodo Internet Security Pro 2011 na rok za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.