GOTD: 1AVCapture za darmo

Dodał: admin czerwiec - 29 - 2011

1avcapture W dniu dzisiejszym administratorzy serwisu Giveaway of the Day wspólnie z firmą PCWinSoft Systems przygotowali promocję, która umożliwi nam zdobycie narzędzia do przechwytywania obrazu i dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVCapture. Standardowa cena tego produktu to obecnie 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 30 czerwca, do godz. 9:00 rano.

1AVCapture to uniwersalne narzędzie pozwalające na przechwytywanie, nagrywanie i transmisję strumieni audio i wideo. Jak chwali się firma PCWinSoft Systems, produkt ten pozwoli nam na przechwycenie, nagranie i transmisję wszystkiego co możemy usłyszeć lub zobaczyć na ekranie komputera, bez względu na źródło. Dzięki takiej funkcjonalności 1AVCapture stanowi proste w użyciu narzędzie pozwalające na nagrywanie plików audio i wideo, a także dzielenie się nimi z innymi osobami.

Do czego możemy wykorzystać ten produkt? Producent wskazuje, że 1AVCapture przyda się np. do rejestrowania strumieni audio i wideo transmitowanych za pośrednictwem Internetu, nagrywania filmów i plików dźwiękowych opublikowanych w Internecie, nagrywania i transmisji obrazu z naszego pulpitu lub uruchomionych przez nas programów i gier, obrazu z kamerki internetowej lub kamery cyfrowej. Nic nie stoi też na przeszkodzie by nagrywać swój głos, czy zgrywać ścieżki audio z płyt CD oraz DVD. Przechwycone za pomocą programu dane możemy zapisać do najpopularniejszych formatów zapisu plików multimedialnych, takich jak np. AVI, WMV, WAV, WMA, oraz MP3.

1AVCapture został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ Me/ 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.9 MB.

Jak zdobyć 1AVCapture za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.