GOTD: Auslogics BoostSpeed 5.1 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 15 - 2011

auslogics-boostspeed-5 Tym razem w serwisie Giveaway of the Day coś dla siebie znajdą miłośnicy optymalizacji i przyspieszania pracy komputera. Dziś bowiem do wzięcia jest produkt całkiem dobrze już rozpoznawalnej marki Auslogics. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics BoostSpeed  5.1. Standardowy koszt zakupu licencji z roczną subskrypcją to 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 16 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Warto zauważyć, że w ostatnim czasie firma Auslogics Software rozdawała ten produkt już kilka razy. Poprzednio jednak nazwa aplikacji była zaopatrzona w dodatek „SE” wskazujący, że mamy do czynienia z wersją Special Edition. Tym razem prezentowana wersja Auslogics BoostSpeed 5.1  jest pozbawiona takiego dodatku, może więc uważać, że producent zdecydował się rozdać w pełni funkcjonalną wersję bez żadnych ograniczeń w stosunku do edycji sklepowej.

Auslogics BoostSpeed 5.1 jest programem służącym do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera oferującym wszelkie potrzebne narzędzia, by komputer zaczął działać szybciej. Producent chwali się, że dzięki Auslogics BoostSpeed 5.1 wyczyścimy nasz system ze zbędnych śmieci, a także przyspieszymy i naprawimy go, poprzez usunięcie błędów spowalniających system. Program pozwala także na zmianę wielu ustawień systemu Windows. Jakie ciekawe funkcje znajdziemy w tym produkcie?

 • optymalizację pamięci RAM
 • optymalizację autostartu
 • modyfikację ustawień pakietu Microsoft Office
 • modyfikację ustawień popularnych przeglądarek internetowych
 • defragmentację rejestru systemowego
 • czyszczenie dysków ze zbędnych plików
 • usuwanie reklam

Auslogics BoostSpeed 5.1 bez problemów uruchomimy na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows Windows 7/ 2008/ Vista/ 2003/ XP (aplikacja działa z  systemami 32- oraz 64-bitowymi). Program wymaga 50 MB przestrzeni dyskowej oraz zadowala się 56 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć Auslogics BoostSpeed 5.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


5 komentarzy to “GOTD: Auslogics BoostSpeed 5.1 za darmo”

 1. Anonim pisze:

  Naprawdę świetny program. Jedynym minusem jaki dostrzegam jest abonament na rok!

 2. Jay pisze:

  Potwierdzam.

 3. Ard pisze:

  Miałem wcześniej okrojoną wersję tego programu Special Edition. Ta wersja, to wersja Professional. Program jest bardzo szybki. Długo czekałem na taką promocję. Dzięki.

 4. Rafcio pisze:

  Świetna promocja tyle że program już mi nie działa tzn. pisze że nie jest zarejestrowany i pozostało 14 dni wersji próbnej a było tak pięknie czy ktoś też tak ma ?

 5. AQ pisze:

  @Rafcio dołączam do klubu wprowadzonych w błąd. Program miał być w promocji na rok, a wychodzi normalna kicha.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.