GOTD: FileWing Pro za darmo

Dodał: admin czerwiec - 3 - 2011

abelssoft-filewing Dzisiaj w serwisie Giveaway of the Day jego administratorzy umieścili promocję oprogramowania firm Abelssoft, pozwalającego na odzyskanie przypadkowo usuniętych plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Abellsoft FileWing Pro. Korzystając z dzisiejszej oferty mamy szansę zaoszczędzić 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra –  4 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Jak większość z Was doskonale wie, pliki usunięte poprzez opróżnienie systemowego kosza lub zastosowanie kombinacji shift+delete, mimo że nie są już dla nas widoczne, to ciągle znajdują się fizycznie na dysku twardym, póki przestrzeń przez nie zajmowana nie zostanie ponownie wykorzystana do zapisania nowych plików. Wiedzę tą wykorzystuje właśnie Abelssoft FileWing Pro, oferując możliwość odzyskania skasowanych plików, które nie zostały jeszcze nadpisane przez nowe dane.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7.

Najnowsza wersja programu FileWing z edycji Pro została wyposażona dodatkowo w moduł nadpisywania wolnej przestrzeni dyskowej w celu bezpowrotnego skasowania pozostałości po usuniętych danych oraz funkcję głębokiego skanowania w celu odnalezienia zniszczonych części skasowanych plików.  W FileWing Pro zaimplementowano także możliwość wyszukiwania utraconych plików w oparciu o filtry.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.