GOTD: mediAvatar Audio Converter Pro za darmo

Dodał: admin czerwiec - 28 - 2011

mediavatar-audio-converter-pro Serwis rozdawniczy Giveaway of the Day kusi nas dziś następną promocją oprogramowania do konwersji plików – tym razem audio. Przy okazji jest to okazja na nabycie kolejnego produktu firmy mediAvatar Software Studio. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu mediAvatar Audio Converter Pro. Standardowa cena tego produktu to obecnie 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 29 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Tym razem firma mediAvatar Studio Software, która dosyć często oferuje swoje produkty za pośrednictwem serwisu GOTD, przygotowała coś dla miłośników muzyki, lubiących odtwarzać pliki zarówno na komputerze, odtwarzaczach stacjonarnych, jak i na urządzeniach przenośnych. Dzięki mediAvatar Audio Converter Pro szybko i łatwo przekonwertujemy pliki audio pomiędzy najbardziej popularnymi formatami zapisu tego typu danych.

Oprócz podstawowej funkcji jaką jest konwersja plików muzycznych, mediAvatar Audio Converter Pro oferuje kilka dodatkowych możliwości, dzięki którym będziemy mogli np. wyodrębnić ścieżkę dźwiękową z klipów wideo – zarówno tych standardowych, jak i w jakości HD.

mediAvatar Audio Converter Pro potrafi też rippować ścieżki dźwiękowe bezpośrednio z muzycznych płyt CD i konwertować je do wskazanego przez nas formatu. Aplikajca umożliwia również wypalanie własnych płytek CD. Producent mediAvatar Audio Converter Pro zaimplementował ponadto funkcjonalność pozwalającą na przenoszenie plików do urządzeń iPod, iPhone oraz PSP bezpośrednio po rippowaniu lub konwersji.

mediAvatar Audio Converter Pro został przygotowany do pracy na komputerach z systemami Microsoft Windows XP (SP2 or later)/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27 MB.

Jak zdobyć mediAvatar Audio Converter Pro za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.