GOTD: Presentation Pointer za darmo

Dodał: admin czerwiec - 11 - 2011

presentation-pointer Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali przygotowali oprogramowanie czy właściwie gadżet, pozwalający na zmianę wyglądu kursora podczas odtwarzania komputerowych prezentacji. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Presentation Pointer. Produkt ten został wyceniony na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 12 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Według firmy GoldGingko Software cała sztuka przeprowadzania prezentacji polega na ciągłym przyciąganiu i utrzymywaniu uwagi ze strony słuchaczy. Dzięki użyciu programu Presentation Pointer zyskamy narzędzie, które pomoże nam osiągnąć ten cel. Aplikacja ta pozwala na zmianę wyglądu kursora tak, by był on bardziej widoczny na ekranie,a przez to łatwiejszy do śledzenia.

Presentation Pointer oferuje możliwość podświetlania okolic kursora oraz graficznej prezentacji pojedynczych bądź podwójnych kliknięć. Co więcej, aplikacja ta pozwala również na wyświetlanie dolnej części ekranu ciągów znaków, które wprowadzamy z klawiatury. Jako, że Presentation Pointer obsługuje wyświetlanie w trybie nakładki (overlay), podczas korzystania z programu możemy również swobodnie rysować po wyświetlanym na ekranie obrazie.

Presentation Pointer można uruchomić na systemach Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.17 MB. Producent przygotował również 50-procentową obniżkę dożywotniej licencji na produkt Presentation Pointer.

Jak zdobyć Presentation Pointer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.