GOTD: Smarty Uninstaller 2012 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 7 - 2011

smarty-uninstaller-2012

Dziś w serwisie Giveaway of the Day dzięki uprzejmości i hojności firmy WINner Tweak Software mamy okazję do zdobycia programu, który pomoże zarządzać zainstalowanymi programami i kompletnie odinstalowywać wybrane aplikacje. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Smarty Uninstaller 2012. Dzięki dzisiejszej ofercie mamy okazję zaoszczędzić 28$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 8 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Smarty Uninstaller 2012 to narzędzie służące do zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, będące bardziej zaawansowanym zamiennikiem systemowego apletu dodaj/usuń programy. Producent chwali się, że program ten posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, co przekłada się na szybkie  usuwanie wybranych aplikacji.

Standardowe deinstalatory dołączone do konkretnych aplikacji bardzo często mimo informowania o pomyślnym zakończeniu odinstalowywania, pozostawiają pojedyncze pliki, biblioteki DLL, czy niepotrzebne wpisy w rejestrze systemowym. Dzięki Smarty Uninstaller 2012 zrobimy to dokładanie i kompletnie pozbędziemy się wybranych aplikacji. Program ten przyda się również osobom, które usuwały aplikacje poprzez skasowanie jej folderu, nie interesując się pozostałymi jej składnikami. Smarty Uninstaller 2012 pomoże w tym przypadku pozbyć się starych pozostałości zalegających na dysku.

Smarty Uninstaller 2012 do swojego działania wymaga obecności systemu Microsoft Windows w wersjach XP, 2000, 2003 Server, Vista lub Windows 7, a także zainstalowanego środowiska .NET Framework 2.0. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.63 MB.

Jak zdobyć Smarty Uninstaller 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: Smarty Uninstaller 2012 za darmo”

 1. TOLO pisze:

  Ta wersja jest tylko w angielskiej -brak możliwości zmiany na pl.

 2. admin pisze:

  Szkoda bo producent a swojej stronie chwali się pokaźnym pakietem lokalizacji dla różnych wersji językowych. Opis poprawiony.

 3. Anonim pisze:

  Aplikacja nie posiada interfejsu w polskiej wersji językowej. To nie trial w którym takowa była!

 4. Inominatus pisze:

  Dziękuję,świetna sprawa

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.