GOTD: Smashing Defrag za darmo

Dodał: admin czerwiec - 13 - 2011

smashing-defrag Ciekawi co na dobry początek nowego tygodnia przygotował nam serwis Giveaway of the Day? Tym razem jest to prosty w obsłudze defragmentator dysków stanowiący alternatywę dla standardowego narzędzia systemowego. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Smashing Defrag. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie o jutra – 14 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Smashing Defrag jest jednym z reprezentantów segmentu oprogramowania, które poprzez swoje działanie ma umożliwiać szybsze i bardziej sprawne działanie całego systemu. Aplikacja ta jest bowiem, jak opisuje to sam producent, prostym w obsłudze i szybkim w działaniu narzędziem do defragmentacji dysków twardych.

Co ciekawego oferuje nam program, który stanowi konkurencje dla defragmentatora dołączanego standardowo do systemów Windows? Przede wszystkim Smashing Defrag charakteryzuje się ekstremalnie prostym interfejsem użytkownika, dzięki czemu jego obsługa nie powinna sprawiać żadnych problemów. Autor produktu chwali się również, że program ten został wyposażony w zaawansowany algorytm umożliwiający szybką, a jednocześnie skuteczną defragmentację, która pozwoli odczuć wzrost szybkości działania komputera. Smashing Defrag oferuje również szczegółowe raporty z przeprowadzonych przez niego prac.

Smashing Defrag może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.47 MB.

Jak zdobyć Smashing Defrag za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.