GOTD: Total Audio Converter za darmo

Dodał: admin czerwiec - 14 - 2011

Total-Audio-Converter Konwerterów plików multimedialnych nigdy za wiele! Z takiego założenia wychodzą najwyraźniej kolejni producenci oferujące swoje narzędzia w serwisie GOTD. Dziś do wzięcia oprogramowanie do konwersji plików audio.  Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Total Audio Converter. Produkt ten oferowany jest w regularnej sprzedaży w cenie 20$. Aplikacja posiada szeroki wachlarz wersji językowych, wśród których brak niestety wersji polskiej. Oferta ważna tylko do jutra – 15 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Rosyjska grupa CoolUtils, będąca producentem tego narzędzia twierdzi, że konwerter plików audio to niezbędne narzędzie dla każdego miłośnika muzyki. Dzięki niemu szybko i łatwo przetworzymy zbiory naszych ulubionych kawałków do formatu, który odtworzymy chociażby na telefonie komórkowym czy przenośnym odtwarzaczu muzyki. I dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w aplikację Total Audio Converter ;)

Total Audio Converter posiada możliwość konwersji plików audio do formatów WAV, MP3, OGG, WMA, APE, FLAC, MP4, AAC, MPC. Aplikacja wykorzystuje przy tym tryb przetwarzania wsadowego. W programie znalazł się również moduł umożliwiające rippowanie ścieżek dźwiękowych wprost z płyt CD oraz ich zapis zarówno w bezstratnej jak i skompresowanej postaci.

Inną ciekawą funkcją Total Audio Converter jest zdolność do bezpośredniego pobierania muzyki z klipów opublikowanych w serwisie YouTube i konwersji do jednego z wymienionych wcześniej formatów. Producent chwali się, że wystarczy podać adres filmu, a program sam zajmie się resztą. Aplikacja posiada także możliwość konwersji plików z poziomu linii komend, co zainteresuje raczej wyłącznie zaawansowanych użytkowników.

Total Audio Converter uruchomimy na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows 2000/ NT/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.7 MB. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, rosyjskiej, duńskiej, szwedzkiej, włoskiej, portugalskiej, czeskiej, japońskiej, chińskiej oraz koreańskiej wersji językowej.

Jak zdobyć Total Audio Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.