GOTD: Video Watermark Pro za darmo

Dodał: admin czerwiec - 10 - 2011

video-watermark-pro

Wczoraj dzięki promocji serwisu GOTD mogliśmy zdobyć narzędzie do szybkiego dodawania znaków wodnych do zdjęć, dziś zaś do wzięcia jest aplikacja nakładająca znaki wodne na klipy wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Video Watermark Pro. Dzięki hojności tego producenta mamy szansę zaoszczędzić aż 70$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 11 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Ci, którzy często tworzą i publikują w Internecie klipy wideo spotkali się pewnie przynajmniej raz z nieuprawnionym użyciem bądź przywłaszczeniem swojego materiału filmowego. Sposobem na oznaczenie autora filmu i dzięki temu zabezpieczeniem się  przed przywłaszczeniem jest umieszczenie na klipie znaku wodnego.

Do takich celów stworzony został właśnie Video Watermark Pro. Dzięki temu narzędziu szybko i łatwo nałożymy na filmy znaki wodne w postaci tekstu, obrazka, animowanego pliku GIF, kształtu czy logo. Dzięki wsparciu dla wsadowego przetwarzania plików program jest w stanie przetwarzać jednocześnie dziesiątki klipów. Producent zapewnia, że obsługa Video Watermark Pro jest bardzo prosta, a proces nakładania znaku wodnego to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Video Watermark Pro został także wyposażony w moduł umożliwiający prostą edycję klipu wideo. Na uwagę zasługuje również oparcie działania programu o koncepcję warstw, dzięki czemu możemy nakładać wiele znaków wodnych i tworzyć skomplikowane znaki w oparciu o wiele różnych elementów.

Video Watermark Pro może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.7 MB.

Jak zdobyć Video Watermark Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.