GOTD: VideoFlick za darmo

Dodał: admin czerwiec - 1 - 2011

videoflick Przed nami kolejna promocja serwisu Giveaway of the Day. Dziś do zdobycia jest narzędzie firmy BlazeVideo służące do edycji i konwersji plików wideo oraz plików graficznych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu VideoFlick. Dzisiejsza oferta pozwoli nam zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest jak zwykle niewiele: będzie ona ważna do jutra – 2 czerwca, do godz. 9:00 rano.

VideoFlick to sprytne narzędzie, które pozwala na edycję posiadanych przez nas plików wideo oraz zdjęć oraz późniejsze dzielenie się efektami naszej pracy zapisanej w różnych formatach z rodziną i bliskimi. Dzięki VideoFlick zyskujemy możliwość szybkiego wykonywania i zapisu stopklatek z filmów, a także edycji klipów poprzez dodawanie własnych tytułów i napisów.

Dzięki VideoFlick możemy także dzielić się filmami i zdjęciami z innymi poprzez tworzenie multimedialnych kartek okolicznościowych i wysyłaniu ich na popularne strony www, jako załącznik do wiadomości e-mail czy wreszcie w postaci albumu HTML.

VideoFlick potrafi także przekonwertować pliki wideo do najpopularniejszych formatów, takich jak np. ASF, AVI, MP3, AAC, MP2, AC3 i inne. Możemy też stworzyć płytę CD lub DVD z nagraniami. VideoFlick obsługuje pliki wideo w następujących formatach: *.AVI, *.WMV, *.ASF, *.MPG, *.MPEG, *.MPE, *.M1V, *.MPV2, *.MP4, *.DAT, *.MOV, *.VOB, *FLV oraz pliki graficzne w formatach: JPG, BMP, TIF, GIF, PNG, WMF, EMF.

VideoFlick może działać na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows 98/ Me/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 32.6 MB.

Jak zdobyć VideoFlick za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.