GOTD: WebSite X5 Smart 8 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 21 - 2011

website-x5-smart8 Dziś w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day do wzięcia aplikacja pomocna w szybkim i łatwym tworzeniu stron internetowych, produkcji firmy Incomedia. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WebSite X5 w wersji Smart 8. Standardowa cena tego produktu w wersji X5 Evolution 8 to obecnie 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 22 czerwca, do godz. 9:00 rano.

WebSite X5 Smart 8 to najnowsza wersja nieco uproszczonego oprogramowania do tworzenia własnych stron internetowych. Firma Incomedia podczas tworzenia tego produktu starała się przygotować aplikację pozwalającą na projektowanie stron w trybie wizualnym, czyli bez potrzeby znajomości języka HTML. Dodatkowym ukłonem w stronę mniej zaawansowanych użytkowników jest oparcie koncepcji działania WebSite X5 Smart 8 o tryb kreatora, który pozwala na stworzenie własnej strony www po przejściu zaledwie 5 prostych kroków.

WebSite X5 Smart 8 został wyposażony we wbudowany zestaw 184 szablonów stron (46 projektów w 4 różnych wersjach kolorystycznych). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dostarczone szablony modyfikować wedle własnego uznania. Znajdziemy tu także możliwość generowania dynamicznych menu oraz osadzania na stronie plików wideo oraz animacji flash.

Nieco bardziej zaawansowanych użytkowników zainteresuje wbudowany w WebSite X5 Smart 8 tekstowy edytor HTML oraz klient FTP umożliwiający wrzucanie gotowej strony na serwer, bez potrzeby instalacji dodatkowych aplikacji.

WebSite X5 Smart 8 możemy używać na komputerach z systemem Microsoft Windows 98, Me, 2000, XP, Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 46.3 MB.

Jak zdobyć WebSite X5 Smart 8 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.