GOTD: Zoner Photo Studio 13 Home za darmo

Dodał: admin czerwiec - 16 - 2011

zoner-photo-studio-13-main Miłośników fotografii cyfrowej z pewnością zainteresuje dzisiejsza promocja serwisu Giveaway of the Day. Witryna ta wspólnie z firmą Zoner Software przygotowała narzędzie do edycji i zarządzania kolekcją zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio 13 Home. Produkt został wyceniony na  45$ i tyle możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jak zwykle jest aktywna tylko do jutra – 17 czerwca,  do godz. 9:00 rano.

Firma Zoner Software już po raz drugi w tym roku zdecydowała się rozdać najnowszą wersję jednego ze swoich produktów, który jest dostępny w standardowej sprzedaży. Tym razem mamy więc do czynienia z w pełni funkcjonalną aplikacją ;). Warto również wspomnieć kilka słów na temat systematyki oznaczeń produktów przyjętych przez twórców. Zoner Photo Studio 13 jest dostępny w  trzech wersjach: bezpłatnej oznaczonej dodatkiem Free oraz dwóch płatnych w wersjach Home i Pro. Przedmiotem niniejszej promocji jest więc produkt przeznaczony dla użytkowników domowych, który powinien zaspokoić potrzeby przeciętnego użytownika.

Zoner Photo Studio 13 Home to bardzo przydatna aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Dzięki programowi możemy szybko i łatwo zgywać zdjęcia bezpośrednio z aparatów cyfrowych, skanerów, a nawet z ekranu komputera. Narzędzie to zostało również wyposażone w funkcje pozwalające na sortowanie i katalogowanie zdjęć, a także ich poprawianie i ulepszanie poprzez dodawanie efektów graficznych.

Główne możliwości produktu:

 • kataloguj, archiwizuj i zarządzaj zdjęciami
 • wysyłaj zdjęcia bezpośrednio na Facebook, Flickr oraz Picassa Web Albums
 • zgrywaj zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego, skanera i ekranu komputera
 • wprowadzaj szybkie poprawki do zdjęć za pomocą opcji Quick Fix
 • oszczędzaj czas wykorzystując funkcje przetwarzania wsadowego
 • twórz panoramy i zdjęcia 3D
 • korzystaj z wielu funkcji edycyjnych i efektów graficznych
 • dodawaj lokalizację GPS do zdjęć
 • łatwo i szybko publikuj zdjęcia w Internecie
 • twórz kalendarze, kartki świąteczne itd. wykorzystując dostępne szablony

Zoner Photo Studio 13 Home współpracuje z systemami Microsoft Windows w wersjach Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 84.8 MB.

Jak zdobyć Zoner Photo Studio 13 Home za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Zoner Photo Studio 13 Home za darmo”

 1. Ptoku pisze:

  Wyśmienity program :) Ma wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jeśli kiedyś ktoś natknął by się w sieci na spolszczenie, to podeślijcie tu linka, ok?
  Polecam skorzystać z promocji póki się da.

 2. AQ pisze:

  Podzielam Twój pogląd, jest to rzeczywiście świetny program tylko szkoda, że nie spolszczony. Niestety moje poszukiwania spolszczenia zakończyły się niepowodzeniem :(

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.