Konkurs: WinX DVD Copy Pro

Dodał: admin czerwiec - 11 - 2011

winx-dvd-copy Dzięki  bardzo dobrze nam już znanej uprzejmości i hojności firmy Digiarty Software ;) na TechnetBlogu rusza kolejny konkurs, w którym do wzięcia jest darmowe oprogramowanie. Tym razem do wzięcia są legalne klucze licencyjne uprawniające do korzystania z pełnej wersji programu WinX DVD Copy Pro. Narzędzie to pozwala na tworzenie idealnych kopii zapasowych filmów na płytach DVD. Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Konkurs będzie aktywny do wyczerpania puli nagród.

Zanim przejdziemy do sedna wpisu, czyli przedstawienia zasad konkursu, pozwolę sobie na krótką prezentację tego produktu. WinX DVD Copy Pro to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy Pro daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

WinX DVD Copy Pro podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Winx DVD Copy Pro może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.4 MB.

Konkurs: 20 licencji do zgarnięcia

Tym razem do rozdania mam 20 licencji na produkt firmy Digiarty Software, program WinX DVD Copy Pro. Narzędzie to można zakupić na standardowych warunkach poprzez serwis producenta, choć w tym przypadku musimy liczyć się z wydatkiem 50$. Jeżeli więc szukacie programu o podobnej funkcjonalności to warto wziąć udział w konkursie

Zasady konkursu:

1. Jeżeli jeszcze nie jesteś subskrybentem newslettera TechnetBlog, zapisz się do niego korzystając z formularza umieszczone na górze po prawej stronie.

2. Dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego chciałbyś dostać ten program lub do czego może się on przydać. W formularzu komentarza podaj koniecznie adres e-mail, którego użyłeś do subskrypcji newslettera, tak bym mógł Cię zidentyfikować w razie wygranej ;)

Tym razem konkurs oparty będzie o zasadę „kto pierwszy ten lepszy„. Tak więc każda osoba, która spełni przedstawione wyżej wymagania, będzie nagradzana kluczem licencyjnym. Konkurs będzie otwarty do chwili wyczerpania puli nagród. Jeżeli chcecie załapać się na darmową licencję, nie ma sensu zwlekać i najlepiej wziąć udział w konkursie już teraz ;)


25 komentarzy to “Konkurs: WinX DVD Copy Pro”

 1. sebh92 pisze:

  Chcę otrzymać tą nagrodę, ponieważ często robię kopie dysków, a darmowe narzędzia do tego typu prac nie wystarczają moim potrzebom.

 2. zpk pisze:

  Super program, niezawodny, funkcjonalny.

 3. Wolfson pisze:

  –WITAM–
  Płyty DVD nie są wieczne…
  Dlatego skorzystam z możliwości zgarnięcia licencji programu – WinX DVD Copy Pro –
  Z Góry –Dziękuję–

 4. leonk1974 pisze:

  To najlepszy program do kopiowania Płyt DVD i będe się cieszył kiedy go wygram.

 5. Jay pisze:

  O Adminie, dzięki za progsa. Przyda się, w to nie wątpię.

 6. pepegzgumy pisze:

  Świetny program pozwalający wykonać wierne kopie posiadanych dysków DVD bez utraty jakości. Polecam.
  Dzięki za konkurs. Pozdrawiam Admina i uczestników.

 7. Set21 pisze:

  Do tej pory używałem testowej wersji WinX DVD Copy, która bardzo dobrze się spisywała. Potrzebuje dobrego programu do kopiowania/powielania moich zasobów filmowych, szczególnie możliwość łączenia 2 płyt DVD w 1 DVD-DL, gdyż darmowe programy są mało rozwinięte i nie spełniają moich wymagań.

 8. Silicon pisze:

  Hej, witam wszystkich.
  Firma Digiarty Software tworzy niezłe oprogramowanie. Tak jest również z programem WinX DVD Copy Pro, który chciałbym wykorzystać do stworzenia
  kopii mojej kolekcji DVD. Dlatego chciałbym wygrać ten program.
  Dzięki za konkurs i pozdrawiam.

 9. Ptoku pisze:

  Bo zawsze chciałem mieć taki program, który młóci płyty DVD aby tylko wióry lecą. Kopie 1:1 robi z DVD i masz już dwie DVD, chcesz to masz trzy DVD, chcesz więcej DVD to masz i się nie martw o nic, bo program młóci dalej. Po zbędnych, tylko zajmujących miejsce zabezpieczeniach nawet nie pozostawia śladu. Chciał bym wygrać i do woli klonować sobie „Atak Klonów”.
  Pozdr.
  Dzięx za konkurs.

 10. Farurey pisze:

  dzień dobry
  to i ja poproszę o kluczyk
  pozdrawiam

 11. Anonim pisze:

  Zawsze chciałem mieć program do kopiowania płyt. Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni.

 12. Pixel pisze:

  Chciałbym wygrać ten program, ponieważ bardzo często robię kopię filmów. Niestety typowe kopiowanie w Windows nie radzi sobie, ponieważ płyty są zabezpieczone. Ten program pozwoli mi je normalnie skopiować.

 13. Anna pisze:

  W końcu chciała bym bez pomocy domowych facetów robić sobie kopie tego i tamtego :)

 14. dreams pisze:

  Chciaabym kluc do programu, bo szkoda mi bardzo, gdy trace ze starosci i porysowania moje ukochane filmy.

 15. Justyna pisze:

  Klucz byłby bardzo pomocny, pomógłby ocalić od zniszczenia przez czas i czasami nieuwagę i staranność w przechowywaniu starych płyt – szczególnie tych często używanych. Proste zrobienie kopii przedłuży życie moim ulubionym płytom:)

 16. Wiesława pisze:

  Chciałbym dostać ponieważ bym wreszcie miał porządny program do robienie kopi zapasowych filmów itp a nie jakieś dziadostwo.

 17. Ilona pisze:

  Chciałabym móc nagrywać prezentacje do szkoły i robić kopie zapasowe dokumentów.

 18. Franciszek pisze:

  Nie ukrywam, że przydałby mi się bardzo ten program :) Bym wreszcie mógł robić kopie zapasowe.

 19. Tomasz pisze:

  dla początkującego może się przydać :D

 20. Adam pisze:

  Lubie mieć pełne wersje oprogramowania.

 21. Agata pisze:

  Chciała bym dlatego że lubię mieć wszystko zgrane na płyty.A kopia by była przydatna do archiwizowania starych płyt DVD.

 22. Ptoku pisze:

  Dziękuję za licencję :) Już dostałem na e-maila. Za chwilę pobieram program i instaluję :) Trzeba przetestować :D
  Digiarty robi całkiem fajny soft. Program z pewnością się przyda :)

 23. Agata pisze:

  I ja dziękuję :) .

 24. Jacek pisze:

  Witam
  Jestem zagorzałym kinomanem często potrezbuję wykonać kopię płyty ten program okaże mi się bardzo pomocny

 25. admin pisze:

  Pula promocyjnych licencji wyczerpana. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zabawie! ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.