Norton 360 i AntiVirus 2011 na 90 dni za darmo

Dodał: admin czerwiec - 10 - 2011

norton360-version-5 Ostatnio pojawia się jakby więcej promocji oprogramowania antywirusowego. Tym razem dzięki współpracy firmy Symantec oraz Microsoft możemy zdobyć testowe wersje dwóch produktów antywirusowych. Przedmiotem licencji są legalne klucz uprawniające do korzystania z pełnej wersji Norton 360 5.0 lub Norton AntiVirus 2011 przez 3 miesiące. Dodatkowo producent przygotował zniżki na zakup rocznych subskrypcji. Symantec wyposaża w swoje produkty w polskie wersje językowe, jednak nie wiem czy tak stało się i w tym przypadku ;)

Norton 360 to pakiet zabezpieczający przeznaczony głównie dla użytkowników domowych chcących uzyskać kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami zagrożeń – również tymi nieznanymi. Produkt ten został zaprojektowany w ten sposób by do jego obsługi nie była potrzebna specjalistyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa.

Norton 360 nie chroni tylko przed typowymi wirusami, ale zawiera również moduły pozwalające na ochronę przed wyłudzeniem prywatnych danych, moduł kontroli rodzicielskiej, a także funkcjonalność pozwalającą na wykonywanie kopii zapasowych ważnych danych oraz ich przechowywanie na zewnętrznych serwerach firmy Symantec.

Ciekawym dodatkiem jest narzędzie do przeprowadzania optymalizacji komputera, które pomoże pozbyć się zbędnych plików z systemu, ograniczyć zużycie zasobów systemowych oraz przyspieszyć czas rozruchu systemu. Dzięki temu nie będziemy musieli kupować dodatkowych narzędzi by przyspieszyć system.

Najważniejsze cechy produktu:

 • Ochrona przed wyłudzeniem danych
 • Optymalizacja komputera
 • Tworzenie lokalnych kopii zapasowych
 • Ochrona tożsamości w sieci WWW
 • Zarządzanie kontrolą rodzicielską
 • 2 GB miejsca na automatyczne kopie zapasowe online
 • Inteligentna zapora ogniowa
 • Ochrona przed wirusami
 • Ochrona przed programami typu „spyware
 • Ochrona antyspamowa
 • Mapowanie i monitorowanie sieci
 • Ochrona przed robakami internetowymi
 • Ochrona przed narzędziami typu „rootkit”
 • Ochrona przed botami

Norton AntiVirus to 2011 to z kolei bardzo dobrze znany i popularny program antywirusowy. Wersja 2011, podobnie jak inne produkty firmy Symantec, została wyposażona w nowy, bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu korzystanie z produktu nie powinno sprawiać żadnych większych trudności.

Produkt ten został wyposażony w inteligentny system reputacji Quorum analizujący uruchamiane aplikacji i w razie potrzeby podejmujący odpowiednie działania prewencyjne. W Nortonie AntiVirus 2011 zaimplementowana także mechanizm behawioralnego zwalczania szkodliwych kodów – SONAR 2. Na uwagę zasługuje także rozbudowany moduł antyspamowy oparty na biznesowych rozwiązaniach firmy Symantec, a więc  zapewniający domowym użytkownikom ochronę klasy korporacyjnej przed niechcianymi wiadomościami e-mail.

Jak zdobyć Norton 360 i AntiVirus 2011 na 90 dni za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny wybranego produktu klikając w odpowiedni przycisk 90 days Free.

Strona promocji


3 komentarze to “Norton 360 i AntiVirus 2011 na 90 dni za darmo”

 1. AQ pisze:

  Ja bym napisał: Norton 360 nie tylko chroni przed…
  No ale panem Miodkiem nie jestem więc może się mylę :)

 2. AQ pisze:

  Symantec wyposaża w swoje produkty w polskie wersje językowe, jednak tych nie wyposażył i są wyłącznie w angielskojęzycznym wydaniu.

 3. bronek pisze:

  tylko czemu to wrzeszczy o klucz i z kad to wziasc

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.