Panda Antivirus Pro 2012 na pół roku za darmo

Dodał: admin czerwiec - 22 - 2011

panda-antivirus-pro-2012 Bardzo ciekawą promocję przygotował amerykański oddział firmy Panda Security. Dzięki niej wszyscy zainteresowani mogą przetestować skuteczność najnowszej wersji oprogramowania antywirusowego tej firmy. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Panda Antivirus Pro 2012 aż przez pół roku. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

Panda Antivirus Pro 2012 to najuboższy (nie licząc produktów działających tylko w oparciu o tzw. chmurę) spośród wszystkich rozwiązań antywirusowych firmy Panda. Nie oznacza to oczywiście, że aplikacja ta jest gorsza czy ustępuje innym produktom pod względem wykrywalności szkodliwego oprogramowania.

Według zapewnień producenta, Panda Antivirus Pro 2012 to oprogramowanie antywirusowe zapewniające kompleksową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem wszelkiego typu. W najnowszej wersji tej aplikacji znajdziemy ulepszony silnik antywirusowy, analizę behawioralną oraz znany już nam moduł kolektywnej inteligencji.

Jak na dobry program antywirusowy przystało, w Panda Antivirus Pro 2012 nie mogło zabraknąć modułu zapory ogniowej oraz szczepionki USB, zabezpieczającej napędy USB przed infekcją. Miłośników komputerowej rozrywki ucieszyć powinien tryb gier oraz multimediów, w którym antywirus ogranicza swoją pracę do minimum, tak by nie przeszkadzać w prowadzeniu płynnej rozgrywki czy oglądaniu materiałów multimedialnych.

W linii produktów oznaczonych numerem 2012 doczekaliśmy się również modułu piaskownicy, umożliwiającego uruchamianie niepewnych aplikacji w wyizolowanym środowisku. Warto również nadmienić iż pierwsze testy najnowszej wersji oprogramowania firmy Panda dowodzą, że jej inżynierowie pracowali również nad poprawieniem szybkości działania programu i ograniczeniem zapotrzebowania na zasoby systemowe ;)

Jak zdobyć Panda Antivirus Pro 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil amerykańskiej Pandy w serwisie Facebook i kliknąć przycisk „Lubię to”, by odblokować możliwość pobrania pliku instalacyjnego programu z wbudowanym kluczem licencyjnym.

Strona promocji


3 komentarze to “Panda Antivirus Pro 2012 na pół roku za darmo”

  1. mejzen pisze:

    Ale czy programy działające w oparciu o chmurę są uboższe? W przypadku mutujących syfów mają dużą przewagę wobec normalnych av, gdzie trzeba opracować sygnaturę, żeby ochrona zadziałała. Już nie mówiąc o tym, że działają znacznie szybciej.

  2. Philby pisze:

    faktycznie chmura sprawdza się prawidłowo, i przekłada się na sprawne funkcjonowanie nie tylko antywirusa ale także całego systemu.

  3. Jules pisze:

    skuteczność i szybkość technologi wykorzystywanej przez Pandę w ich programach napewno sprawi że konkurencyjne firmy aby dotrzymać im kroku równiez beda musiały zastosować coć podobnego

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.