Paragon System Backup 2010 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 9 - 2011

paragon-system-backup-10

Z ciekawą promocją wystartowała również firma Paragon, znana z ciekawych narzędzi plikowych i dyskowych. Tym razem producent postanowił rozdać narzędzie do tworzenia kopii zapasowych całego komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon System Backup 2010. Dzięki wspaniałomyślności producenta mamy szansę zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku niemieckim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie przez 5 dni. Promocja skierowana do użytkowników serwisu Facebook.

Trzeba przyznać, że to już kolejna ciekawa promocja firmy Paragon. Co ważne produkt oferowany w tej promocji nie jest oznaczony dodatkiem Special Edition co może oznaczać, że nie jest on w żaden sposób ograniczony w stosunku do wersji sklepowej. Promocja została zorganizowana w niemieckojęzycznym profilu producenta i jak donoszą nasi zagraniczni koledzy, klucz uzyskany w tej promocji nie działa z anglojęzyczną wersją programu.

Paragon System Backup 2010 łatwe w użyciu narzędzie do wykonywania zaplanowanych, automatycznych kopii zapasowych całego systemu wraz ze zgromadzonymi na komputerze danymi z możliwością definiowania indywidualnych ustawień backupu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w razie nagłej awarii lub przypadkowej utraty danych będziemy w stanie szybko odtworzyć potrzebne dane.

Główne cechy Paragon System Backup 2010:

 • Funkcja automatycznego backupu zabezpieczająca system i dane już w kilka chwil po instalacji produktu
 • strategia wykonywania kopii zapasowych typu „ustaw i zapomnij” – Wystarczy ustawić funkcję cyklicznego backupu a program zajmie się resztą
 • Kreator backupu zanalizuje cały system i wybierze najodpowiedniejsze miejsce do przechowywania utworzonych w programie kopii zapasowych
 • inteligentny silnik programu umiejętnie rozdziela zasoby systemowe, pozwalając na normalne korzystanie z komputera podczas wykonywania automatycznych kopii
 • prosty interfejs użytkownika i działanie programu oparte na zasadzie minimalnej ingerencji ze strony użytkownika
 • zaawansowany system powiadamiania o wykonywanych operacjach

Warto również wspomnieć, że Paragon System Backup 2010 jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7. W wersji 2010 programu ulepszono również kompatybilność produktu z systemami 64-bitowymi.

Warto również wspomnieć, że sklepowa wersja Paragon System Backup 2010 pozwala na tworzenie ratunkowych płytek CD z wykorzystaniem środowiska WinPE. Niestety nie wiem czy taka funkcjonalność znalazła się również w tej wersji promocyjnej, ale firma Paragon zazwyczaj pozbawia swoje promocyjne produkty  takich możliwości, dając możliwość tworzenia recovery CD w oparciu o systemy Linux.

Jak zdobyć Paragon System Backup 2010 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w portalu społecznościowym Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować możliwość zdobycia produktu.

Strona promocji


4 komentarze to “Paragon System Backup 2010 za darmo”

 1. AQ pisze:

  Właśnie te oparcie się na Linuksie całkowicie mnie zniechęca do tego programu. Płytka wolno się ładuje i te linuksowe oznaczenie partycji dysków normalnie powala na kolana. Uważam, że jak już kupować to tylko Acronis True Image, a jak dla moich potrzeb to w zupełności wystarcza darmowa wersja Acronis True Image WD Edition. Jeszcze ciekawostka otóż po zalogowaniu i ściągnięciu programu otrzymałem kod i key zupełnie nie pasujący i musiałem rejestrować się po za serwisem Facebook bezpośrednio u producenta gdzie także jest promocyjne rozdawanie kluczy.

 2. Ptoku pisze:

  Też myślałem, że Acronis jest niezawodny, lecz do czasu gdy mnie nie zawiódł :) i to akurat w momencie, w którym powinien poratować. Nie potrafił odnaleźć kopii na dysku, po prostu nie widział jej a to była partycja stworzona specjalnie do przetrzymywania kopii (Acronis Secure Zone). Oczywiście miałem aktywowany Acronis Startup Security Menager :) Liczą się fakty, program służy do ratowania danych w sytuacjach w których np system nie daje rady odpalić a tu się zupełnie wyłożył… I nie wychwalam już Acronis pod niebiosy, zawiódł i musiałem stawiać system od nowa. No ale jak by nie patrzeć jeden jedyny raz zdarzyło mi się coś takiego, mimo to zdążyłem się zainteresować innymi programami tego typu. Programy, które odpowiadają za bezpieczeństwo komputera powinny być szczególnie dopracowane i dokładnie testowane, bo taki program do przywracania partycji systemowej z poziomu bootowanej płytki CD to nie to samo co jakiś konwerterek, który co najwyżej może kiepsko zrobić film…

 3. AQ pisze:

  Zawsze przywracam system bez problemu za pomocą Acronis True Image WD Edition (darmowy dla posiadaczy dysków WD), a robię to dość często i nigdy mnie nie zawiódł. Na wszelki wypadek mam jeszcze obraz systemu sporządzony za pomocą pokładowego narzędzia W7. Aha i jeszcze jedno: nigdy nie tworzyłem specjalnego obszaru chronionego do przechowywania obrazu systemu (Acronis Secure Zone) być może tu tkwił problem w opisanym przez ciebie przypadku?

 4. Ptoku pisze:

  Acronis True Image jest bardzo chwalonym i porządnym programem, lecz życie pokazuje, że nie ma programów niezawodnych i każdy, nawet ten najlepszy może odsłonić swe niedoskonałości i zawieść. Błędy czasem się zdarzają. Szczerze to nie bardzo wiedziałem jakiej firmie zaufać gdy Acronis zawiódł. Przetestowałem Norton Ghost i jakoś nie podszedł mi… Mimo tej wpadki i bolesnej utraty danych nie zniechęciłem się do Acronis lecz staram się poznać nowe alternatywy. Na razie mam trzech faworytów i uważnie przyglądam się programom tego typu, nawet też tym darmowym, które chcą wybić się w górę.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.