ThunderSoft Flash to Video Converter za darmo

Dodał: admin czerwiec - 24 - 2011

thundersoft-flash-to-video-conv

Na internetowym horyzoncie pojawiła się również kolejna promocja oprogramowania marki ThunderSoft. Producent zaoferował nam możliwość zdobycia narzędzia do konwersji klipów w  formacie flash do postaci standardowych plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ThunderSoft Flash to Video Converter. Producent ustalił cenę tego narzędzia na 70$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do 26 czerwca do godz. 17:00.

ThunderSoft Flash to Video Converter jest naprawdę prostym w budowie i obsłudze narzędziem do konwersji plików flash zapisanych w formacie SWF. Narzędzie to pozwala na szybkie przetworzenie plików flash do najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo, takich jak AVI, MPEG, iPod/PSP (MP4), MOV, MKV, WMV.

Jak informuje producent, ThunderSoft Flash to Video Converter został wyposażony również w moduły pozwalające na prostą edycję konwertowanych plików, np. przycinanie, kadrowanie filmu czy dodawanie znaku wodnego.

Jak zdobyć ThunderSoft Flash to Video Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu ukryty pod zielonym linkiem Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.