TrustPort Total Protection 2011 na 90 dni za darmo

Dodał: admin czerwiec - 4 - 2011

trustport-total-protection-2011

Firma TrustPort, zajmująca się tworzeniem oprogramowania zabezpieczającego, przygotowała właśnie promocję swojego pakietu zabezpieczającego przed szkodliwymi kodami. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji TrustPort Total Protection 2011 przez 90 dni. Koszt zakupu rocznej licencji na ten produkt to 224 zł. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

TrustPort Total Protection 2011 to pakiet zabezpieczający, oferujący kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami zagrożeń, produkcji mało znanej na polskim rynku czeskiej firmy TrustPort. W skład pakietu wchodzą moduły takie jak antyspam, antywirus, antyspyware, firewall, program do likwidowania danych, aplikacja do użycia podpisu elektronicznego i narzędzie do szyfrowania on-line.

Skuteczność działania modułu antywirusowego zapewnia wykorzystanie przez TrustPort kilku różnych silników skanujących. Produkt ten oferuje również moduł analizy heurystycznej. Producent podkreśla również, że TrustPort Total Protection 2011 posiada dwie wersje interfejsu użytkownika, dzięki czemu jego używanie będzie wygodne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Według najnowszych danych opublikowanych przez AV-Comparatives, moduł antywirusowy od TrustPort plasuje się w środku stawki w rankingu ochrony proaktywnej, wyprzedzając takie marki jak Microsoft, F-Secure czy BitDefender. Produkt ten otrzymał również certyfikat Advanced+ z dwiema gwiazdkami.

Jak zdobyć TrustPort Total Protection 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić zamieszczony tam formularz rejstracyjny. W polu Промо-код podajemy następujący ciąg znaków: UAHPC2011TP

Strona promocji

http://www.tipradar.com/forum/Thread-Free-3-months-TrustPort-Total-Protection-2011


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.