WinAVI Blu-ray Ripper przez 72h za darmo

Dodał: admin czerwiec - 4 - 2011

winavi-bluray-ripper Jeżeli szukacie jakiegoś narzędzia do rippowania płytek Blu-ray, a do tej pory nie skorzystaliście z żadnej oferty dotyczącej tego rodzaju oprogramowania, to dziś jest okazja to zmienić dzięki ofercie serwisu Tipradar. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinAVI Blu-ray Ripper. Zakup produktu poprzez stronę producenta wiąże się z wydatkiem 60$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

WinAVI-Blu-ray Ripper jest wszechstronnym narzędziem do konwersji filmów na płytkach Blu-ray. Producent tego programu zapewnia, że jest on najszybciej działającym konwerterem, pozwalającym na przetworzenie filmów z płytek do najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo.

WinAVI-Blu-ray Ripper potrafi przekonwertować film do tak popularnych formatów jak AVI, MPEG1/2, MP4, WMV, FLV, MOV, 3GP. Program ten potrafi wyodrębniać samą ścieżkę dźwiękową filmu i konwertować ją do plików w formatach MP3, WMA, AC3.

Oprócz tego WinAVI-Blu-ray Ripper pozwoli nam także na konwersję filmów Blu-ray bezpośrednio do formatów dla przenośnych urządzeń takich jak Pad, iPod, Zune, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Blackberry, Xbox 360, Archos, iRiver, Motorola, Creative Zen, odtwarzacze MP4/MP3, smartfony, palmtopy, telefony komórkowe, itd.

Producent wyposażył tą aplikację w mechanizmy pozwalające na omijanie wbudowanych w płytkę z filmem zabezpieczeń przed kopiowaniem, takich jak AACS, BD+, Region Code, MKB V21, MKB V20, itd.

WinAVI-Blu-ray Ripper do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 7, Vista, 2003,  XP lub 2000 oraz przeglądarki Internet Explorer w wersji 6, 7 lub 8.

Jak zdobyć WinAVI Blu-ray Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik tekstowy z kluczem licencyjnym i instrukcją aktywacji. Do skorzystania z tej oferty konieczne jest posiadanie konta na forum organizatora promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.