Wise Disk Cleaner Pro 5.93 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 13 - 2011

wise-disk-cleaner-pro

Na stronach Softpedii możemy znaleźć promocję przygotowaną wspólnie przez ten serwis oraz producenta oprogramowania firmę, WiseDisk. Oferta dotyczy narzędzia, które pomaga szybko i łatwo pozbyć się zbędnych plików z systemu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise Disk Cleaner Pro w wersji 5.93. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja ta posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Wise Disk Cleaner Pro jest narzędziem służącym do szybkiego i bezpiecznego usuwania niepotrzebnych plików. Jak zapewnia producent, zaawansowany skaner niepotrzebnych plików pozwala na szybkie i bezpieczne wyszukanie i pozbycie się tego typu danych. Dzięki temu odzyskamy cenne miejsce na dysku i poprawimy wydajność systemu. Narzędzie pozwala także, na zdefiniowanie listy folderów oraz plików, które mają zostać przeskanowane  lub wyłączone od skanowania pod kątem plików-śmieci.

Wise Disk Cleaner Pro został również wyposażony w narzędzie do bezpiecznego i permanentnego usuwania niechcianych plików tak, by nie dało się ich później odzyskać. Znajdziemy tu także moduł odpowiedzialny za odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików.

Jak zdobyć Wise Disk Cleaner Pro za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy i pobierzemy umieszczony tam plik instalacyjny programu.

Strona promocji


3 komentarze to “Wise Disk Cleaner Pro 5.93 za darmo”

  1. AQ pisze:

    „Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej” nic bardziej błędnego, bo posiada także polski!

  2. admin pisze:

    Rzeczywiście, produkty wisecleaner.com posiadają interfejsy w języku polskim ;) Błąd poprawiony, dzięki za czujność.

  3. AQ pisze:

    Warto dodać, że posiada także defragmentator dysków. Właśnie testuję i wydaje się być całkiem rozsądnym narzędziem.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.