Wise Disk Cleaner Pro za darmo

Dodał: admin czerwiec - 1 - 2011

wise-disk-cleaner-pro Firma WiseCleaner przygotowała na swoich stronach kolejną promocję jednego ze swoich produktów. Narzędzie to  pomoże nam szybko pozbyć się zbędnych plików z dysków komputera. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise Disk Cleaner Pro w wersji 5.93. Standardowa cena programu została ustalona na 20$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Wise Disk Cleaner Pro jest narzędziem służącym do szybkiego i bezpiecznego usuwania niepotrzebnych plików. Jak zapewnia producent, zaawansowany skaner niepotrzebnych plików pozwala na szybkie i bezpieczne wyszukanie i pozbycie się tego typu danych. Dzięki temu odzyskamy cenne miejsce na dysku i poprawimy wydajność systemu. Narzędzie pozwala także, na zdefiniowanie listy folderów oraz plików, które mają zostać przeskanowane  lub wyłączone od skanowania pod kątem plików-śmieci.

Wise Disk Cleaner Pro został również wyposażony w narzędzie do bezpiecznego i permanentnego usuwania niechcianych plików tak, by nie dało się ich później odzyskać. Znajdziemy tu także moduł odpowiedzialny za odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików.

Jak zdobyć Wise Disk Cleaner Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po jego zatwierdzeniu rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Wise Disk Cleaner Pro za darmo”

  1. joa13 pisze:

    Zapomnieliście napisać, że to promocja zorganizowana przez brothergiveaway i niedługo się skończy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.