WonderFox DVD Ripper ponownie za darmo

Dodał: admin czerwiec - 3 - 2011

wonderfox-dvd-ripper

Firma WonderFox postanowiła ponowić akcję promocyjną swojego produktu do rippowania i tworzenia kopii zapasowych filmów z płytek DVD, tym razem oferując go bezpośrednio poprzez własny serwis internetowy. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox DVD Ripper. Produkt ten możemy zakupić na stronie producenta po cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do 10 czerwca.

WonderFox DVD Ripper to jedno z wielu dostępnych na rynku narzędziu przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów. Firma WonderFox zapewnia, że jest to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących prostych w użyciu narzędzi. Program potrafi przetworzyć materiał z płyt DVD do postaci wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, jak np. AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, WMV, 3GP.

Co więcej WonderFox DVD Ripper potrafi też wprost przekonwertować filmy DVD do postaci, którą bez problemu odtworzymy na urządzeniach przenośnych iPhone, iPad, iPod, telefonów komórkowych marki Nokia, BlackBerry, Motorola i innych.

WonderFox DVD Ripper posiada wsparcie dla wszystkich obecnych na rynku formatów płyt DVD, a programiści zapewniają ciągłą obsługę zabezpieczeń stosowanych przez producentów płyt. Produkt ten obsługuje również zarządzanie priorytetami procesów, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów komputera.

Jak zdobyć WonderFox DVD Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji w serwisie producenta. Znajdziemy tam prosty formularz rejestracyjny oraz odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


1 komentarz to “WonderFox DVD Ripper ponownie za darmo”

  1. AQ pisze:

    Fajnie, że jest ta stronka :) Dzięki!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.