WonderFox DVD Ripper znów za darmo

Dodał: admin czerwiec - 21 - 2011

wonderfox-dvd-ripper Spece od marketingu firmy WonderFox ani przez chwilę nie spoczywają na laurach i ciągle pracują nad aktywną promocją swoich produktów. Dzięki temu mamy drugą już w tym miesiącu okazję do zdobycia programu do rippowania i tworzenia kopii zapasowych filmów DVD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox DVD Ripper. Standardowa cena produktu to obecnie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

WonderFox DVD Ripper to jedno z wielu dostępnych na rynku narzędziu przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów. Firma WonderFox zapewnia, że jest to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących prostych w użyciu narzędzi. Program potrafi przetworzyć materiał z płyt DVD do postaci wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, jak np. AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, WMV, 3GP.

Co więcej WonderFox DVD Ripper potrafi też wprost przekonwertować filmy DVD do postaci, którą bez problemu odtworzymy na urządzeniach przenośnych iPhone, iPad, iPod, telefonów komórkowych marki Nokia, BlackBerry, Motorola i innych.

WonderFox DVD Ripper posiada wsparcie dla wszystkich obecnych na rynku formatów płyt DVD, a programiści zapewniają ciągłą obsługę zabezpieczeń stosowanych przez producentów płyt. Produkt ten obsługuje również zarządzanie priorytetami procesów, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów komputera.

Jak zdobyć WonderFox DVD Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji w serwisie producenta. Znajdziemy tam przyciski odsyłające do prostego formularza rejestracyjnego oraz pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.