Zoner Panorama Maker za darmo

Dodał: admin czerwiec - 9 - 2011

zoner-panorama-maker

Mamy kolejną promocję pochodzącą od producenta oprogramowania do obróbki grafiki, firmy Zoner. Tym razem oferta dotyczy programu do automatycznego tworzenia panoram ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Panorama Maker. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Zoner Panorama Maker to narzędzie pomocne w szybkim i łatwym tworzeniu interesujących panoram z przygotowanej sekwencji zdjęć. Tworzenie panoram w tradycyjny sposób wiąże się z koniecznością żmudnego dopasowywania kolejnych zdjęć co niekiedy może zająć sporo czasu. Zoner Panorama Maker dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi automatycznego łączenia zdjęć potrafi znacząco skrócić te nudny proces.

Zoner Panorama Maker posiada również możliwość ręcznej korekcji i dopasowywania zdjęć. Na ostatnim etapie tworzenia panoramy program proponuje nam również najbardziej korzystne kadrowanie złożonego zdjęcia. Producent zapewnia, że korzystanie z tej aplikacji jest bardzo proste, a samo tworzenie panoramy to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Zoner Panorama Maker może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows Windows 98, Windows Millenium, Windows 2000, Windows XP. Co ciekawe na stronie producenta nie znajdziemy żadnej informacji o tym programie. Świadczy to o tym, że zaprzestano już rozwijania tego produktu, więc promocja ta jest po części ciekawostką przyrodniczą ;)

Jak zdobyć Zoner Panorama Maker za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić umieszczony tam formularz rejestracyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny


1 komentarz to “Zoner Panorama Maker za darmo”

  1. iroos pisze:

    takie mozliwosci daje tez zoner photo studio 13 home, no chyba ze tu jest mozliwosc tworzenia panoram 360 stopni, ale mocno w to watpie

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.