Zoner Photo Studio 12 Xpress za darmo

Dodał: admin czerwiec - 7 - 2011

zoner-photo-studio-12

Szukasz programu graficznego, który pomoże Ci zapanować nad kolekcją zdjęć i łatwo je edytować? Po niemal roku przerwy firma Zoner Software ponawia promocyjną ofertę jednego ze swoich produktów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio 12 Xpress. Program ten jest nieco starszą wersją obecnie dostępnej w sprzedaży wersji 13 Home, wartej 70$. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Niestety w tej promocji firma Zoner Software nie popisała się zbyt mocno. Oferowany produkt jest w starszej wersji niż obecnie dostępna w sprzedaży, a ponadto mamy do czynienia z odmianą oznaczoną dodatkiem Xpress, której nie dostaniemy w żaden sposób poza tego typu promocjami. Jest to więc najwyraźniej specjalna kompilacja programu Zoner Photo Studio 12 posiadająca jedynie podstawową funkcjonalność i działająca jako wabik czy specyficzna wersja demo ;)

Zoner Photo Studio 12 Xpress to przede wszystkim narzędzie służące do edycji posiadanych zdjęć. Niestety z przedstawionego na stronie producenta opisu wynika, że program ten – w przeciwieństwie do wersji Pro – został wyposażony jedynie w szereg podstawowych funkcji edycyjnych. Nie znajdziemy tu więc bardziej zaawansowanych narzędzi i modułów. Oprócz prostych funkcji edycyjnych, które nie zostały przez producenta sprecyzowane, znajdziemy tu także moduł umożliwiający pobieranie zdjęć wprost z naszego aparatu cyfrowego oraz funkcjonalność pozwalającą na szybkie przeglądanie i zarządzanie naszą kolekcją zdjęć.

Niestety poza wymienionymi wyżej hasłami, producent nie wymienia szczegółowo pozostałych funkcji Zoner Photo Studio 12 Xpress. Liczę więc, że zainteresowani tego typu oprogramowaniem użytkownicy, którzy skuszą się na instalację, poinformują czy rzeczywiście warto korzystać z niniejszej promocji ;)

Jak zdobyć Zoner Photo Studio 12 Xpress za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny


1 komentarz to “Zoner Photo Studio 12 Xpress za darmo”

  1. admin pisze:

    Po zmianie końcowego numeru w linku prowadzącym do strony promocji możemy uzyskać dostęp do innych promocji tego producenta. Wygląda na to, że Zoner rozdaje wersję 12 Xpress na prawo i lewo ;) Na uwagę zasługuje za to promocja .151 dotycząca Zoner Photo Studio 12 Home. Niestety nie wiem z jakiego pisma lub serwisu ona pochodzi.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.