AbelsSoft FileWing Pro za darmo

Dodał: admin lipiec - 9 - 2011

abelssoft-filewing Pora na kolejną już w dniu dzisiejszym promocję oprogramowania do odzyskiwania przypadkowo utraconych plików. Tym razem akcja rozdawnicza prowadzona jest przy współudziale firmy AbelsSoft. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Abellsoft FileWing Pro. Korzystając z dzisiejszej oferty mamy szansę zaoszczędzić 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie przez 7 dni od chwili publikacji –  do 14 lipca.

Jak większość z Was doskonale wie, pliki usunięte poprzez opróżnienie systemowego kosza lub zastosowanie kombinacji shift+delete, mimo że nie są już dla nas widoczne, to ciągle znajdują się fizycznie na dysku twardym, póki przestrzeń przez nie zajmowana nie zostanie ponownie wykorzystana do zapisania nowych plików. Wiedzę tą wykorzystuje właśnie Abelssoft FileWing Pro, oferując możliwość odzyskania skasowanych plików, które nie zostały jeszcze nadpisane przez nowe dane.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7.

Najnowsza wersja programu FileWing z edycji Pro została wyposażona dodatkowo w moduł nadpisywania wolnej przestrzeni dyskowej w celu bezpowrotnego skasowania pozostałości po usuniętych danych oraz funkcję głębokiego skanowania w celu odnalezienia zniszczonych części skasowanych plików.  W FileWing Pro zaimplementowano także możliwość wyszukiwania utraconych plików w oparciu o filtry.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z umieszczonego tam odnośnika by pobrać plik instalacyjny programu. Umieszczono tam również graficzną instrukcję aktywacji produktu.

Strona promocji


1 komentarz to “AbelsSoft FileWing Pro za darmo”

  1. Jay pisze:

    Potrzebny mi program, który poskłada skrzyżowane pliki a przedtem jeszcze je dopasuje. Ktoś ma pomysł? Czekam na propozycje.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.