Abelssoft FileWing za darmo

Dodał: admin lipiec - 29 - 2011

abelssoft-filewing

Ponownie daje o sobie znać za pomocą akcji rozdawniczej firma Abellsoft. Oferta dotyczy konkretnie narzędzia tej firmy służącego do odzyskiwania plików. Niniejsza promocja pozwala na zdobycie legalnej i darmowej pełnej wersji programu Abelssoft FileWing. Produkt ten jest wyceniany na 20 euro i tyle właśnie możemy zaoszczędzić na tej akcji rozdawniczej. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Jak większość z Was doskonale wie, pliki usunięte poprzez opróżnienie systemowego kosza lub zastosowanie kombinacji shift+delete, mimo że nie są już dla nas widoczne, to ciągle znajdują się fizycznie na dysku twardym, póki przestrzeń przez nie zajmowana nie zostanie ponownie wykorzystana do zapisania nowych plików. Wiedzę tą wykorzystuje właśnie Abelssoft FileWing oferując możliwość odzyskania skasowanych plików, które nie zostały jeszcze nadpisane przez nowe dane.

Abelssoft FileWing pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7. Warto również dodać, że Abelssoft FileWing oprócz funkcji przywracania plików został wyposażony w moduł umożliwiający bezpieczne kasowanie niepotrzebnych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą tego typu oprogramowania.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać zamieszczony tam plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.