Aomei Partition Assistant Professional za darmo

Dodał: admin lipiec - 19 - 2011

aomei-partition-assistant-professional

Czas na przedstawienie kolejnej promocji pochodzącej z dobrze nam znanego serwisu Softpedia. Ta akcja promocyjna jest prowadzona wspólnie z firmą Aomei Technology i daje możliwość zdobycia narzędzia do partycjonowania dysków. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aomei Partition Assistant Professional. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Aomei Partition Assistant Professional to profesjonalny i zaawansowany menadżer pozwalający na zarządzanie i wykonywanie operacji na partycjach. Producent chwali się, że program ten stanowi doskonałą alternatywę dla niegdyś mocno popularnego Partition Magica.

Aomei Partition Assistant Professional pozwala na łatwe wykonywania takich pozornie skomplikowanych czynności jak zmiana rozmiaru i przenoszenie partycji, łączenie i dzielenie, usuwanie oraz formatowanie partycji, a także klonowanie i kopiowanie całych dysków twardych jak i pojedynczych partycji. Produkt ten został wyposażony przy tym w obsługę dysków z systemem plików FAT32 oraz NTFS.

Zdaniem producenta dzięki zaimplementowaniu kreatorów oraz wsparcia dla technologii „przeciągnij i upuść”, korzystanie z programu jest bardzo proste, a wykonywanie czynności na partycjach nie powinno sprawiać większych problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Na uwagę zasługuje również moduł pozwalający na bezpieczne usuwanie wrażliwych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Aomei Partition Assistant Professional pracuje poprawnie pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft 2000/XP/Vista/Windows 7 (zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej). Wielkość pliku instalacyjnego to 3.3 MB.

Jak zdobyć Aomei Partition Assistant Professional za darmo?

Wystarczy odwiedzić strony Softpedii i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.