Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced za darmo

Dodał: admin lipiec - 14 - 2011

ashampoo-burning-studio-2010-advanced Tym razem chciałbym przedstawić Wam stałą promocję w serwisie Dobre Programy, umożliwiającą bezpłatne pobranie aplikacji do nagrywania płytek CD/DVD/Blu-ray firmy Ashampo. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Burning Studio 2010 w wersji Advanced.  Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ta nie ma żadnych ograniczeń czasowych i umożliwia korzystanie z niej w każdym czasie ;)

Co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne promocje oprogramowania firmy Ashampoo służącego do nagrywania nośników optycznych. Ostatnio producent ten oferuje jednak zazwyczaj uproszczone wersje swoich narzędzi. Tym czasem we wspomnianym wcześniej serwisie możemy znaleźć nieco już starą ale dosyć funkcjonalną aplikację Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced. Promocja zagościła w tym serwisie na stałe, nie musimy więc obawiać się, że nagle wygaśnie ;)

Seria programów do wypalania płyt Ashampoo Burning Studio to chyba obecnie najbardziej znane oprogramowanie pochodzące od tego producenta. Ciągle rosnąca – i dosyć już pokaźna – grupa zadowolonych użytkowników korzystających z tej właśnie aplikacji świadczy o tym, że Ashampoo Burning Studio może być ciekawą alternatywą dla lidera segmentu programów do wypalania – Nero Burning ROM.

Dla przypomnienia poniżej krótki przegląd funkcji i możliwości Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced:

 • nagrywanie płyt, a także aktualizacja lub dogrywanie danych do wcześniej stworzonych płyt
 • tworzenie kopii zapasowej na jednej lub wielu płytach
 • rippowanie i nagrywanie płyt muzycznych na nośnikach CD, DVD oraz Blue-Ray
 • nagrywanie filmów
 • tworzenie kopii dysków CD, DVD oraz Blue-Ray
 • tworzenie i nagrywanie obrazów płyt
 • kasowanie nośników wielokrotnego zapisu
 • zaawansowane funkcje edycyjne pozwalające na tworzenie zmodyfikowanych kopii płyt
 • moduł do projektowania okładek

Tak więc możliwości programu są dosyć spore i powinny zaspokoić wszystkie wymagania przeciętnego użytkownika ;) Warto również zaznaczyć, że program posiada również polską wersję językową. Przy okazji zwracam uwagę bo uważnie instalować wszystkie produkty firmy Ashampoo. Nieprzemyślane klikanie w przycisk dalej może skutkować instalacją niechcianych pasków narzędziowych i innych niepotrzebnych dodatków.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę serwisu oferującego aplikację i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced za darmo”

 1. AQ pisze:

  Pozostając przy firmie Ashampoo polecam Ashampoo HDD Control Free Giveaway: http://mypcnote.com/ashampoo-hdd-control-free-giveaway/
  Sprawdziłem można to pobrać i uzyskać klucz za free.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.