Ashampoo Registry Cleaner za darmo

Dodał: admin lipiec - 16 - 2011

ashampoo-registry-cleaner Jeżeli ktoś tęsknił za promocjami firmy Ashampoo to powinien być zadowolony. Przed nami kolejna w tym tygodniu oferta tego producenta. Tym razem dzięki akcji serwisu ComputerBild do wzięcia narzędzie do optymalizacji rejestru systemowego. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ashampoo Registry Cleaner. Cena tego programu została ustalona na 15$. Standardowo aplikacja ta posiada interfejs w polskiej wersji językowej, to jednak w tym przypadku narzędzie jest prawdopodobnie tylko w języku angielskim i niemieckim.

Chociaż narzędzi służących do przyspieszania pracy systemu poprzez czyszczenie rejestru jest na rynku oprogramowania całe mnóstwo, to najwidoczniej firma Ashampoo uznała, że jest tam miejsce na kolejny tego typu program i uda się jej wykroić część tortu dla siebie. Co przygotował tym razem ten prawdziwy potentat w produkcji oprogramowania?

Ashampoo Registry Cleaner to proste narzędzie, które pozwoli nam odzyskać dawną sprawność i szybkość działania systemu. Program potrafi bowiem szybko i bezpiecznie usunąć zbędne bądź uszkodzone klucz rejestru mające ujemny wpływ na wydajność komputera.

Ashampoo Registry Cleaner potrafi również zarządzać wpisami odpowiadającymi za uruchamianie programów wraz ze startem sytemu, posiada możliwość naprawienia uszkodzonych acz ważnych kluczy, a także usuwania zbędnych pozostałości po wcześniej usuniętych aplikacjach.

Co ważne, firmy Ashampoo wyposażyła swój produkt w moduł tworzenia kopii zapasowych rejestru w czasie rzeczywistym na wypadek, gdyby czynności optymalizacyjne zakończyły się niepowodzeniem. Program pozwala też na indywidualne przywracanie zapisanych kopii zapasowych, a także przywracanie poszczególnych kluczy, które zostały usunięte w procesie optymalizacji.

Główne cechy programu Ashampoo Registry Cleaner:

 • prosty i intuicyjny interfejs użytkownika
 • zoptymalizowane algorytmy wyszukiwania
 • w pełni automatyczne usuwanie niepotrzebnych wpisów rejestru
 • naprawa błędnych i uszkodzonych kluczy
 • przeszukiwanie rejestru pod kątem kluczy naruszających prywatność użytkownika
 • kopia zapasowa w czasie rzeczywistym
 • kompatybilny z systemami Windows XP, Vista oraz Windows 7 (32-bitowy i 64-bitowy)

Jak zdobyć Ashampoo Registry Cleaner za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


2 komentarze to “Ashampoo Registry Cleaner za darmo”

 1. AQ pisze:

  Jedynie instalator jest w wersji angielskiej lub niemieckiej, ale program jest spolszczony :)

 2. admin pisze:

  Czyli jest to standardowa wersja tego produktu, a nie żadna Special Edition ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.