Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo

Dodał: admin lipiec - 5 - 2011

auslogics-boostspeed-5 To już kolejna i zapewne ciągle nie ostatnia promocja oprogramowania marki Auslogics. Tym razem promocja z udziałem Auslogics Software pozwala na zdobycie znanego już produktu do optymalizacji i przyspieszania komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics BoostSpeed w wersji 5 oznaczonej dodatkiem Special Edition. Z informacji opublikowanych na witrynie wynika, że standardowa cena tego produktu to 50 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna do 11 lipca.

Auslogics BoostSpeed 5 Special Edition jest programem służącym do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera oferującym wszelkie potrzebne narzędzia, by komputer zaczął działać szybciej. Producent chwali się, że dzięki Auslogics BoostSpeed 5 SE wyczyścimy nasz system ze zbędnych śmieci, a także przyspieszymy i naprawimy go, poprzez usunięcie błędów spowalniających system. Program pozwala także na zmianę wielu ustawień systemu Windows. Jakie ciekawe funkcje znajdziemy w tym produkcie?

 • optymalizację pamięci RAM
 • optymalizację autostartu
 • modyfikację ustawień pakietu Microsoft Office
 • modyfikację ustawień popularnych przeglądarek internetowych
 • defragmentację rejestru systemowego
 • czyszczenie dysków ze zbędnych plików
 • usuwanie reklam

Auslogics BoostSpeed 5 SE bez problemów uruchomimy na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows Windows 7/ 2008/ Vista/ 2003/ XP (aplikacja działa z  systemami 32- oraz 64-bitowymi). Program wymaga 50 MB przestrzeni dyskowej oraz zadowala się 56 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo?

Należy odwiedzić stronę organizatora promocji i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami. Po pobraniu instalujemy programu używając kodu promocyjnego „exclusive„. Po poprawnej instalacji uruchamiamy program i przechodzimy do menu Help/Pomoc i wybieramy pozycję  Get Free License code link. Wówczas zostaniemy przekierowani na stronę umożliwiającą uzyskanie bezpłatnego klucza licencyjnego.

Strona promocji


3 komentarze to “Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo”

 1. BOB pisze:

  Wspaniały program polecam

 2. AQ pisze:

  Dość mocno okrojona wersja w stosunku do poprzedniej promocji. Do tego stopnia, że traci sens jej instalacja. Poprzednia natomiast traci ważność klucza po przywróceniu systemu z kopii zapasowej i można ją zainstalować ponownie wyłącznie na świeży system. Pozostaję zatem przy Win Utilities, który zdaje się można jeszcze zdobyć za free.

 3. AQ pisze:

  Oczywiście można ją było zainstalować na świeży system w okresie trwania promocji :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.