Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo

Dodał: admin lipiec - 29 - 2011

auslogics-boostspeed-5 To już druga w tym miesiącu i jedna z wielu w bieżącym roku promocji dobrze nam już znanego oprogramowania do przyspieszania i optymalizacji pracy komputera, produkcji firmy Auslogics Software. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics BoostSpeed w wersji 5 oznaczonej dodatkiem Special Edition. Z informacji opublikowanych na witrynie wynika, że standardowa cena tego produktu w wersji sklepowej to 50 euro. Aplikacja ta posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie jest znany.

Auslogics BoostSpeed 5 Special Edition jest programem służącym do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera oferującym wszelkie potrzebne narzędzia, by komputer zaczął działać szybciej. Producent chwali się, że dzięki Auslogics BoostSpeed 5 SE wyczyścimy nasz system ze zbędnych śmieci, a także przyspieszymy i naprawimy go, poprzez usunięcie błędów spowalniających system. Program pozwala także na zmianę wielu ustawień systemu Windows. Jakie ciekawe funkcje znajdziemy w tym produkcie?

 • optymalizację pamięci RAM
 • optymalizację autostartu
 • modyfikację ustawień pakietu Microsoft Office
 • modyfikację ustawień popularnych przeglądarek internetowych
 • defragmentację rejestru systemowego
 • czyszczenie dysków ze zbędnych plików
 • usuwanie reklam

Auslogics BoostSpeed 5 SE bez problemów uruchomimy na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows Windows 7/ 2008/ Vista/ 2003/ XP (aplikacja działa z  systemami 32- oraz 64-bitowymi). Program wymaga 50 MB przestrzeni dyskowej oraz zadowala się 56 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo?

Wystarczy odwiedzić strony serwisu organizującego niniejszą promocję i wykorzystując umieszczony w treści wpisu link pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


5 komentarzy to “Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo”

 1. Anonim pisze:

  To już było i nie warto tego instalować. Wersja jest mocno okrojona z przydatnych funkcji.

 2. zawiedziony pisze:

  Nieprawda, trzeba spełnić różne (3) warunki aby uzyskać kod. A opis jak uzyskać ten kod po spełnieniu warunków też dosyć niejasny. Mam wrażenie, iż autor niniejszej strony trochę automatycznie opisuje tą promocję, kierując się wcześniejszymi promacjami

 3. AQ pisze:

  @zawiedziony nie masz czego żałować. Pobrałem już wcześniejszą promocję, zainstalowałem, a następnie wywaliłem z dysku. Jest tak ograniczona w funkcjach, że szkoda na to czasu. Zainstaluj sobie darmową wersję WinUtilities, a z pewnością osiągniesz znacznie więcej niż daje ci ten ogryzek z Auslogics.

 4. admin pisze:

  @Zawiedziony
  Racja, przepraszam za wprowadzanie w błąd.

 5. AQ pisze:

  Jednak wystarczy spełnić jeden warunek aby otrzymać kod licencji. Tyle, że admin serwisu działa opieszale i dopiero w dniu dzisiejszym otrzymałem wiadomość z kodem i instrukcją jak pobrać klucz.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.