Backup4all Lite 4.6 za darmo

Dodał: admin lipiec - 7 - 2011

backup4all

Pojawiła się kolejna już promocja firmy Softland, zajmującej się produkcją oprogramowania do wykonywania regularnych kopii zapasowych i pozwalająca na zdobycie najnowszej wersji jednego z jej produktów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Backup4all Lite w wersji 4.6. Licencja na produkt w tejże wersji jest obecnie wyceniana na 20$. Program został wyposażony w interfejs w polskiej wersji językowej.

Podobnie jak w poprzednich tego typu promocjach, firma Softland rozdaje najnowszą kompilację swojego narzędzia. Z drugiej zaś strony mamy do czynienia z jej najuboższą wersją, która prawdopodobnie została przygotowana specjalnie na potrzeby tego rodzaju akcji rozdawniczych i ma zachęcać do zakupu droższych i bardziej użytecznych wersji.

Backup4all Lite 4.6 jest narzędziem wspomagającym proces wykonywania regularnych kopii zapasowych ważnych danych zgromadzonych na dyskach komputera. Dzięki temu ta nielubiana a jednocześnie niezwykle ważna czynność może stać się zajęciem dużo bardziej przyjemniejszym. ;)

Backup4all w wersji Lite 4.6 zaspokoi oczekiwania jedynie mało wymagających użytkowników. W programie znajdziemy tak podstawowe funkcje jak proste i czytelne kreatory pozwalające na wybranie plików i folderów, które chcemy archiwizować oraz zaplanowanie operacji backupy przy użyciu harmonogramu zadań.

Znajdziemy również filtry za pomocą których wyłączmy z kopii zapasowych pliki o konkretnych rozszerzeniach. Warto również wspomnieć o możliwości backupowania plików aktualnie będących w użyciu czy możliwości skorzystania z wtyczek, które zarchiwizują dane z przeglądarek internetowych oraz programów pocztowych.

Użytkownicy, których potrzeby są nieco większe będą niestety musieli poczekać na inną promocję oprogramowania tego typu lub zakupić bardziej rozbudowane wersje Backup4all, posiadające funkcje pozwalające na wykonywanie dużo bardziej skomplikowanych operacji wykonywania kopii zapasowych.

Jak zdobyć Backup4all Lite 4.6  za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić króciutki formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail w ciągu kilku chwil zostanie przesłana wiadomość zawierająca klucz licencyjny do Backup4all  Lite 4.6.

Formularz rejestracyjny

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.