BDlot DVD Clone Ultimate za darmo

Dodał: admin lipiec - 23 - 2011

bdlot-dvd-clone-ultimate Po niemal miesięcznej przerwie właściciel marki BDlot ponawia swoją akcję promocyjną. W kolejnej jej odsłonie mamy okazję wzbogacić swoją kolekcję programów o narzędzie do tworzenia idealnych kopii płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD Clone Ultimate. Dzięki hojności tego producenta w kieszeni pozostanie nam 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do 1 sierpnia.

BDlot DVD Clone Ultimate jest narzędziem przeznaczonym do szybkiego i łatwego przygotowywania wiernych kopii płytek DVD. Na podstawie tego co zostało już wcześniej napisane i patrząc na screeny narzędzia można sądzić, że jest produkt zbliżony funkcjonalnością do BDlot DVD Clone Ultimate.

Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. BDlot DVD Clone Ultimate daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

BDlot DVD Clone Ultimate podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Jak zdobyć BDlot DVD Clone Ultimate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. W dolnej części strony opublikowano odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego oraz klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu. Pamiętajmy, że aktywacji produktu należy dokonać do 1 sierpnia.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.